عکس جذاب امیرحسین آرمان با ریش!+ آدرس اینستاگرام امیرحسین آرمان

کد خبر: 1065429

در مطلب زیر عکسهای جدید مدلینگ امیرحسین آرمان و لیست خوشتیپ ترین بازیگران مرد سینمای ایران را با هم میبینیم.

عکس جذاب امیرحسین آرمان با ریش!+ آدرس اینستاگرام امیرحسین آرمان

امیرحسین آرمان بازیگر جوان سینما و تلویزیون است. امیرحسین آرمان متولد ۱۴ آبان ۱۳۶۱ در تهران اسـت. امیرحسین آرمان یک برادرکوچکتر از خودش بنام سامان دارد و مادر امیرحسین آرمان منیر رفیعی، مشاور خانواده اسـت. امیرحسین آرمان در دبیرستان تجربی خواند اما از همان موقع بـه هنر گرایش پیدا کرد و تصمیم بر تغییر رشته بـه هنر گرفت اما موفق بـه قبولی در آزمون آن نشد.

امیرحسین آرمان

پس ازکنکور در رشته‌ی زبان قبول شد اما نرفت و بـه خدمت سربازی رفت. بعد از سربازی یک ترم روانشناسی خواند کـه آنرا هم ادامه نداد و تحصیلات دانشگاهی خودرا در رشته طراحی دکوراسیون داخلی دنبال کرد. از سال ۷۹-۷۸ فعالیت هنری خودرا همان زمان با تحصیلش با تمرین‌هـای تئاتر در کرج آغاز کرد.

سال ۸۳ بـه‌طور حرفه‌ای وارد عرصه سینما شد. «ازدواج بـه سبک ایرانی » کاری از حسن فتحی اولین فیلمی بود کـه در آن نقش‌آفرینی کرد. سال ۸۵ «هدف اصلی »، سال ۸۶ «صدسال بـه این سال ها»، سال ۸۷ «امشب شب مهتابه»، سال ۱۳۸۸ «بیداری رؤیاها» و «برف روی شیروانی داغ»، سال ۱۳۸۹ «یه حبه قند» و «مـن مادر هستم»، سال ۹۰ نیز در فیلم « دوباره با هم » نقش‌آفرینی کرده اسـت.

امیرحسین آرمان

امیرحسین آرمان درسال ۹۴ ابتدا با حضور در سریال «کیمیا» در نقش “شهریار” توانست بـه خوبی شناخته شود و بعد ازآن نیز با حضور در سریال «پریا» در نقش “کیوان” توانست این موفقیت را تکرار کند. همچنین، امیر حسین آرمان در سریال “ممنوعه” کـه پخش آن در نمایش خانگی صورت گرفت و با استقبال زیادی روبه رو شد بـه ایفای نقش پرداخته اسـت.

امیرحسین آرمان در لیست خوشتیپ ترین بازیگران مرد ایران

امیرحسین آرمان

امیرحسین آرمان

امیرحسین آرمان

امیرحسین آرمان

امیرحسین آرمان

امیرحسین آرمان

خوانندگی امیرحسین آرمان

امیرحسین آرمان علاوه بر بازیگری در حرفه خوانندگی و موسیقی هم فعالیت دارد. او خوانندگی رابه صورت حرفه ای از سال ۱۳۸۲ با ترانه «بـه سوی تـو» شروع کرد.

آرمان اجراهای زنده در محافل هنری و تلویزیونی را نیز در کارنامه خود دارد کـه از میان انها می توان بـه اجرای زنده ترانه‌هایش در جشن منتقدین سینما اشاره کرد کـه اولین اجرای زنده در مسیر خوانندگی برای او محسوب می شود.

امیرحسین آرمان

امیرحسین آرمان و تیتراژ برنامه های تلویزیونی

امیرحسین آرمان قطعه “ترفند” رابا موسیقی امیرعلی بهادری و ترانه احمد امیرخلیلی برای برنامه “فرمول یک” با اجرای علی ضیا خواند. امیرحسین آرمان از فعالیتش در حوزه موسیقی میگوید: موسیقی دغدغه بسیار جدی مـن اسـت و وقت زیادی را صرف آن می‌کنم.

بـه نظرم علاقه باید در هر رشته ای وجود داشته باشد کـه بـه سمتش کشیده شوی. علاقه موسیقی درمن همان طور کـه گفتم همیشه وجود داشت و همین حالا هم تبدیل بـه دغدغه اصلی ام شده. از طرف دیگر فکر میکنم وسواسی کـه در زمینه موسیقی دارم خیلی بیشتر از حساسیت هایم در حیطه بازیگری اسـت.

امیرحسین آرمان

انتشار اولین آلبوم امیرحسین آرمان

در حال حاضر هم کارهای آلبوم را جلو می‌برم و خوشحالم کـه با درجه یک هـای این حوزه همکاری میکنم. سبک آلبومم پاپ اسـت و حال و هوایش طبق سلیقه مردم کار شده. فضای تنظیم کاملا بـه روز اسـت و همه ی ترک ها چـه قطعات آرام و غمگین چـه قطعات ریتمیک و آنهایی کـه ضرباهنگ بالایی دارد، فضایی انرژیک دارند.

روزبه بمانی، ترانه مکرم، امیرعلی بهادری، شهاب رمضان، پریا سیر، امین قباد از دوستان بنامی هستند کـه در آلبومم با آن ها همکاری کردم و تنظیم قطعات را هم دوست خوبم بهزاد عبداللهی انجام داده اسـت کـه از استعدادهای خوب موسیقی اسـت و بـه نظرم با این آلبوم خیلی بیشتر از قبل شناخته خواهد شد.

امیرحسین آرمان

ازدواج و همسر امیرحسین آرمان

امیرحسین آرمان تا کنون ازدواج نکرده اسـت و مجرد می باشد.

امیرحسین آرمان

نظر امیرحسین آرمان درباره‌ عشق و ازدواج

بـه نظرم ازدواج یک نقطه عطف در زندگی هر آدم اسـت. البته نگاه مردم نسبت بـه ازدواج متفاوت اسـت؛ بعضی ها ازدواج را مثل بقیه کارهایی کـه در زندگی شان باید انجام بدهند، مانند درس خواندن، دانشگاه رفتن، سر کار رفتن، سربازی رفتن و … میبینند و برایش سن و سال تعیین میکنند.

مثلاً میگویند همین حالا وقتش اسـت اما بعضی ها هم اعتقاد دارند ازدواج باید برایشان پیش بیاید و سن و سال و زمان خیلی برای شان مطرح نیست. مـن در زندگی شخصی ام بـه عشق اعتقاد دارم و ازدواج رمزی اسـت کـه هنوز برایم پیش نیامده. خیلی درگیر زمان نیستم.

امیرحسین آرمان

مـن معتقدم اگر شـما در سنی ازدواج کنید کـه عشق برای تان بـه وجود آمده خیلی بهتر ازآن اسـت کـه وادار شوید چون وقت ازدواج تان شده با کسی پیمان ازدواج ببندید. بـه نظرم در بحث ازدواج این کـه فکر کنید «ممکن اسـت دیر شود» هم نباید وجود داشته باشد. تنها باید عشق برای تان اتفاق بیفتد.

امیرحسین آرمان

امیرحسین آرمان و حرفه بازیگری؟

امیرحسین آرمان: کشش بـه سوی این حرفه اگر در ذات فرد باشد با بـه بالقوه شدن منجر بـه موفقیت می‌شود. تکنیک بازیگری آموختن، بـه حتم بـه التیام نقش آفرینی کمک می‌کند ولی لزوم کار نیست و بی‌آموزش نیز می‌توان بازیگر موفقی بود که نمونه از این قبیل بسیار اسـت. بین علاقه و توانایی تفاوت بسیاری اسـت.

داشتن قدرت بازیگری و توان آن رکن اصلی اسـت که باید بـه آن رسید، وقتی بـه این نقطه رسیدی آسوده نقش‌آفرینی می‌کنی و با مخاطب ارتباط برقرارخواهی کرد و بـه مرور این جنس از نقش‌آفرینی و ارتباط با مخاطب عمیق‌تر و سریع‌تر نیز می‌شود که رسیدن بـه مرز دل چسب بودن از دید تماشاگر از آمال هر بازیگری اسـت که نشان از قدرت بازیگری وی دارد.

امیرحسین آرمان

باید نقش را شناخت واین شناخت با مطالعه شکل می‌گیرد. مطالعه مردم که بـه اصل مردم شناسی برمی‌گردد. مطالعه توانایی‌ها که بـه قدرت خود و شناخت ازخود دارید و باید خود رابه دقت از توان جسمی و کلامی و… درآینه خوب نگاه کرد تا نقش خوب آفرید، نقشی که ارتباط با مخاطب را آسان برقرار کند.

مطالعه دیگر چگونه مواجه شدن با نقش اسـت، این‌که چگونه بـه نقش بنگری و ازچه زاویه‌ای بـه دنیای آن ورود داشته باشی که طبیعی‌ترین بازیگری را شکل‌دهی که بـه دل تماشاگر بنشیند دراین فضا نحوه فیلمبرداری و کارگردانی نیز نقش مؤثری دارد و این سه ضلع مثلث که از بازیگر شروع شده و با تأثیرات هدایت کارگردان و تجهیزات فیلمبرداری بـه هم متصل می‌شود ستون‌هـای یک هنرآفرینی موفق اسـت.

علاقه شخصی مـن در حوزه بازیگری حضور در کارهای جدی و اجتماعی اسـت اما در کنارش بـه کارهای اکشن هم خیلی دلبستگی دارم. البته نه اکشنی کـه در سینما و تلویزیون ایران ساخته می شود کـه بیشتر شبیه کمدی اسـت. منظورم از اکشن، اکشن استاندارد جهانی اسـت و بـه این نوع نقش ها هم دلبستگی دارم. البته مـن نقش آدم هـای آرام، ستمدیده و خجالتی را دوست ندارم بازی کنم.

امیرحسین آرمان

همکاری امیرحسین آرمان با شبکه GEM

بـه گفته خود او ، شبکه پارسی زبان GEM بعد از پخش سریال “کیمیا” پیشنهاداتی رابه جهت همکاری با امیرحسین آرمان داشته اسـت. و حتّی تعیین میزان مبلغ قرارداد رابه عهدۀ امیرحسین آرمان گذاشت امّا او پیشنهاد همکاری با این شبکه را رد کرده اسـت.

امیرحسین آرمان

آهنگ های امیرحسین آرمان

= بـه سوی تـو

= مثل یک خواب

= آتش

= هرشب

= خواستنی

= ترفند «تیتراژ برنامه فرمول یک»

= تا تـو نگام می کنی «در انتظار مجوز»

امیرحسین آرمان

صفحه اینستاگرام امیرحسین آرمان amirarman@

امیرحسین آرمان بیش از نیم میلیون فالوور دارد و با رعایت همین فرمان، بـه زودی بـه آمار یک میلیونی دست پیدا میکند

امیرحسین آرمان

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها