علت چاقی باورنکردنی فرهاد اصلانی لو رفت

کد خبر: 1071856

فرهاد اصلانی بازیگر توانمند و خوب کشورمان است که در سال های اخیر کارهای قابل تحسینی انجام داده است.

فرهاد اصلانی در سال ۱۳۴۵ در شهر بیجار در استان کردستان متولد شد. فرهاد اصلانی در سال ۱۳۷۰ از دوره دو ساله کارگردانی و بازیگری در زمینه تئاتر از فرهنگسرای نیاوران دانش‌آموخته شد. فرهاد اصلانی بازی در تئاتر را در سال ۱۳۷۵ هم‌زمان با تحصیل و هم‌چنین بازی در نمایش‌های رادیویی را از سال ۱۳۷۱ آغاز نمود. فرهاد اصلانی در سال ۱۳۷۲ اولین بار در مجموعه تلویزیونی همسایه‌ها ایفای نقش کرد و سپس حضور در جلوی دوربین را در سال ۱۳۷۳ با فیلم روسری آبی کاری از رخشان بنی‌اعتماد تجربه کرد. فرهاد اصلانی در سال ۱۳۹۰ در سه فیلم خود یعنی خرس، زندگی خصوصی و من مادر هستم خوش درخشید و توانست سیمرغ بلورین بهترین بازیگر مرد را برای دو فیلم اول نامبرده شده دریافت کند. در سال ۱۳۸۹ سریال مختارنامه را بازی کرد. نقش وی عبیدالله بن زیاد بود. اصلانی در سال ۱۳۹۵ با بازی در فیلم دختر اثر رضا میرکریمی، توانست اولین جایزه بین‌المللی خود را از سی و هشتمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مسکو دریافت کند و در ادامه هم در چهار فستیوال بین‌المللی دیگر نامزد دریافت جایزه شود.

فرهاد اصلانی

فرهاد اصلانی بازیگر توانمند و خوب کشورمان است که در سال های اخیر کارهای قابل تحسینی انجام داده است. این بازیگر ۵۴ساله طی چند سال گذشته اضافه وزن شدیدی داشته است. در ادامه اضافه وزن باورنکردنی و چاقی فرهاد اصلانی را در فیلم جدیدش ببینید.

چاقی فرهاد اصلانی بازیگر

این فیلم کمدى که توسط اصغر نعیمى ساخته شده با بازى فرهاد اصلانى، سیامک انصارى و آزاده صمدى براى اکران در اواخر تابستان آماده می شود تا جزو اولین کمدى هاى دوران پساکورنا سینماى ایران باشد.

فرهاد اصلانی

 

«خط استوا» در کشور اندونزى و جزیره بالى ساخته شده داستان رییس و نایب رییس فدراسیون فوتبال است که در آستانه اجلاس سالانه اى اف سى براى ترکاندن یک بمب خبرى سفرى مخفیانه به بالى میکنند تا با زیدان که در سفر خانوادگى به سر میبرد قرارداد ببندند ؛ اما یک اتفاق همه چیز را به هم میزند و…

فرهاد اصلانی با انتشار عکسی از جایزه اش نوشت:

دریافت جایزه نقش مکمل از خانه سینما برای من مایه مباهات و افتخار ه به سایر عزیزان که جایزه گرفتن نوید عزیز خانم صدر عرفایی وخانم بهرامی صمیمانه تبریک میگم همینطور سایر همکاران در رشته های دیگه برای دوستانی که کاندید شده بودند هم بهترین آرزوها را دارم خدا رو شکرررررررررر #بیست_و_یکمین_دوره _جشن_خانه_سینما پ.ن:از هومن سیدی و همکاران کاربلدم در فیلم مغزهای کوچک زنگ زده کمال تشکر را دارم

جایزه گرفتن آقای بازیگر

فرهاد اصلانی

فرهاد اصلانی از اوایل دهه هفتاد با حضور در فیلم‌های موفقی چون "روسری آبی" و "سفربه چزابه" پا به عرصه سینما گذاشت. بازیگر مستعدی که طی سال‌ها فعالیت در سینما و تلویزیون نقش‌های ماندگاری همچون عبیدالله ابن زیاد در" مختارنامه" را به ثبت رسانده است.

فرهاد اصلانی تشریح کرد: «فیزیک مناسب در بازیگری مدرن امروز یک فاکتور مهم است و من مقداری از این قافله عقب مانده‌ام. به دلیل پرکاری‌ای که در این سال‌ها داشتم، نتوانستم به خودم برسم ولی معتقدم که فیزیک مناسب، دانش، تمرین، تحقیق و در اختیار نقش بودن به کار سنگین بازیگر کمک زیادی می‌کند تا بازیگر بتواند در نقش‌هایی که به او سپرده می‌شود درست عمل کند.

فرهاد اصلانی گفت: من هیچ کدام از این فاکتورها را ندیده نمی‌گیرم. شاید کمی خوش شانسی نصیب من شده که توانسته‌ام به گفته و نظر مخاطبان در نقش‌هایی که ایفا کردم قابل قبول بوده و ارتباط خوبی با مخاطبان برقرار کنم. البته سعی کردم با کمی تامل و دقت، نقشی که مناسب من نبوده را انتخاب نکنم.»

 فرهاداصلانی اخیراً پرکار بودنش را دلیل اصلی چاقی بیش از حداندازه خودش دانست.

فرهاد اصلانی

بیوگرافی فرهاد اصلانی و همسرش

فرهاد اصلانی متولد 18 خرداد 1345 در بیجار، بازیگر است

دانش آموخته دوساله کارگردانی و بازیگری در زمینه تئاتر از فرهنگسرای نیاوران در سال 1370 است، وی از نظر افتخارات یکی از رکورداران سینمای ایران می باشد.

فرهاد اصلانی

از تئاتر تا سینما

بازی در تئاتر را در سال ۱۳۵۷ همزمان با تحصیل و همچنین بازی در نمایش‌ های رادیویی را از سال ۱۳۷۱ آغاز نمود، اولین بار در مجموعه تلویزیونی همسایه‌ ها در سال ۱۳۷۲ ایفای نقش کرد و سپس حضور در جلوی دوربین را در سال ۱۳۷۳ با فیلم روسری آبی کاری از رخشان بنی‌ اعتماد تجربه کرد.

از گزیده کاری تا درخشش

اصلانی از سال ۱۳۸۶ گزیده کار شد و توانست با انتخاب‌ های خوب و بازی‌ های قابل توجه بیش از گذشته مورد توجه قرار بگیرد  وی در سال ۱۳۹۰ در سه فیلم خود یعنی خرس، زندگی خصوصی و من مادر هستم خوش درخشید و توانست سیمرغ بلورین بهترین بازیگر مرد را برای دو فیلم اول نامبرده شده کسب نماید.

اصلی ترین ملاک بازیگری

اصلی ترین ملاک من برای انتخاب، فیلمنامه است. از طرفی خانواده سینما کوچک است و بعضی موقع ها به تو احتیاج دارند. به خاطر همین باید بروی به آنها کمک کنی و بعضی انتخاب هایم به همین دلیل بوده است.

ازدواج

فرهاد اصلانی متاهل می باشد و با مژده دانش‌ پژوه ازدواج کرده است، این زوج صاحب یک دختر بنام هانا می باشند، عکس زیر از فرهاد اصلانی و همسرش …

 

فرهاد اصلانی و هانیه توسلی

فرهاد اصلانی

از مختارنامه تا جایزه بین المللی

در سال ۱۳۸۹ سریال مختارنامه را بر روی آتن داشت و توانست بازی ماندگاری را در نقش عبیدالله بن زیاد از خود به نمایش بگذارد. اصلانی در سال ۱۳۹۵ با فیلم دختر اثر رضا میرکریمی توانست اولین جایزه بین المللی خود را از سی و هشتمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مسکو کسب کند.

قانون در زندگی شخصی

اقتضای سن من که در 51 سالگی هستم ایجاب می‌کند که در چهارچوب خودم که به آن اعتقاد دارم و از پدرم آموختم، زندگی کنم و قانون‌ مند باشم و سعی کنم که مشکلی پیش نیاید.

در تمام این سال‌ها، در هر سلیقه سیاسی زندگی کرده‌ایم که ممکن است با برخی از این سلیقه‌ ها یا دولت‌ ها هم موافق نباشیم اما، در همان چهارچوب هم زندگی می‌کنیم. این روشی است که من می‌ دانم و غیر از آن هم بلد نیستم.

دورزی از تئاتر

برای من تئاتر خیلی جای دلی است اما الان احساس می کنم نمی توانم در آنجا کار کنم.

شرایط، شرایط خوبی نیست. من برای تئاتر خیلی سخت می گیرم و باید پیشنهاد و نمایشنامه آنقدر خوب و پرمسئله باشد که بروم. ضمن اینکه الان شکل ممیزی هم تغییر کرده و مثل سابق نیست. می گذارند که تو تمرین هایت را بکنی و بعد که گروه به هم و به کارشان وابستگی پیدا کردند تازه ممیزی شروع می شود.

عدم علاقه به تلویزیون

تلویزیون خیلی می‌ توانست خردمندانه‌ تر رفتار کند و مردم را با هم آشتی داد، اما متاسفانه تلویزیون رویه‌ ای را انتخاب کرد که مدام کارها کم ارزش‌ تر و بی‌ خاصیت‌ تر شدند و به نظر می‌ آمد کسی انگیزه ندارد و انگار فقط می‌ خواهند آب در دل کسی تکان نخورد؛ به همین دلیل اصلا علاقه‌ ای به کار در تلویزیون ندارم.

فرهاد اصلانی و آنا نعمتی 

فرهاد اصلانی

فیلمم اکران می شود یا نه 

در این سال‌ها از فیلم‌ هایی که در آن‌ها بازی کردم لذتی نبردم و مدام ترس این را داشتم که فیلم‌ ام اکران می‌ شود یا نه. الان هم اگر چه دیگر حرفه‌ ای شده‌ ایم و زندگی می‌ کنیم، اما اشتیاقی که پیش از این داشتم را دیگر ندارم.

رکوردار جوایز بین المللی

اصلانی برای بازی در فیلم دختر توانسته هفت بار نامزد دریافت جایزه شود.

جشنواره فجر، جشن خانه سینما، جشن منتقدان، آسیا پاسیفیک، جشنواره مسکو، جشنواره باتومی و جشنواره گوا که از این میان اصلانی سه جایزه آخر را نصیب خود کرده است.

فرهاد اصلانی

فرهاد اصلانی

افتخارت

● کاندید بهترین بازیگر نقش مکمل مرد / سفر به چزابه، جشنواره فیلم دفاع مقدس (۱۳۷۵)

● کاندید سیمرغ بهترین بازیگر نقش مکمل مرد/ آسمان پر ستاره، جشنواره فیلم فجر (۱۳۷۸)

● برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر مرد / فیلم خرس و زندگی خصوصی جشنواره فیلم فجر (۱۳۹۰)

● کاندید سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد / قصه‌ها، جشنواره فیلم فجر (۱۳۹۲)

● کاندید سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد/ دوران عاشقی، جشنواره فیلم فجر (۱۳۹۳)

● کاندید جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد / کوچه بی نام، جشن بزرگ سینمای ایران (۱۳۹۵)

● برنده جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد / کوچه بی نام جشن حافظ (۱۳۹۵)

● برنده جایزه ویژه ستاد جشنواره چهل چراغ برای بازی در سریال‌ های تلویزیونی (۱۳۹۵)

● کاندید سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد / دختر، جشنواره فیلم فجر (۱۳۹۵)

● برنده جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد / دختر، جشنواره بین‌المللی فیلم مسکو (۲۰۱۶)

● برنده جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد /دختر، جشنواره بین‌ المللی فیلم باتومی (۲۰۱۶)

فیلم های سینمایی

● زیر سقف دودی – ۱۳۹۵ 

● ماجان – ۱۳۹۵ 

● یک روز بخصوص – ۱۳۹۴ 

● دختر – ۱۳۹۴ 

● دوران عاشقی – ۱۳۹۳ 

● عصر یخبندان – ۱۳۹۳ 

● کوچه بی‌ نام – ۱۳۹۳ 

● کلاشینکف – ۱۳۹۲ 

● مستانه – ۱۳۹۲ 

● ساکن طبقه وسط – ۱۳۹۲ 

● خواب زده‌ ها – ۱۳۹۲ 

● من مادر هستم – ۱۳۹۱ 

● به خاطر پونه – ۱۳۹۱ 

● قصه‌ ها – ۱۳۹۰ 

● پل چوبی – ۱۳۹۰ 

● خرس – ۱۳۹۰ 

● زندگی خصوصی – ۱۳۹۰ 

● سیزده ۵۹ – ۱۳۸۹

● یه حبه قند – ۱۳۸۹

● حیران – ۱۳۸۷ 

● پایان راه – ۱۳۸۵ 

● پاداش سکوت – ۱۳۸۵ 

● ایستگاه بهشت – ۱۳۸۵ 

● غروب شد بیا – ۱۳۸۳ 

● من بن لادن نیستم – ۱۳۸۳ 

● عشق – ۱۳۷۹ 

● آسمان پرستاره – ۱۳۷۸ 

● باشگاه سری – ۱۳۷۸ 

● سفر به چزابه – ۱۳۷۴ 

● روسری آبی – ۱۳۷۳ 

سریال های تلویزیونی

● مختارنامه – ۱۳۸۹

● آشپزباشی – ۱۳۸۸ 

● گاوصندوق – ۱۳۸۸ 

● راه بی‌ پایان – ۱۳۸۶ 

● وفا – ۱۳۸۵ 

● خانه‌ ای در تاریکی – ۱۳۸۲ 

● توپ گرد – ۱۳۸۱ 

● پلیس جوان – ۱۳۸۰ 

● رستوران خانوادگی – ۱۳۸۰ 

● چراغ جادو – ۱۳۷۹–۱۳۸۰ 

● داستان یک شهر – ۱۳۷۹ 

● کیف انگلیسی – ۱۳۷۸ 

● زیر بازارچه – ۱۳۷۷ 

● پزشکان – ۱۳۷۷ 

● خاطرات یک خبرنگار – ۱۳۷۵ 

● خاطره‌ ها – ۱۳۷۵ 

● سفر به چزابه – ۱۳۷۴ 

● چشم سوم – ۱۳۷۴ 

● خانه در آتش – ۱۳۷۳ 

● بهاران در بهار – ۱۳۷۳ 

● همسایه‌ ها – ۱۳۷۲ 

● امام علی – ۱۳۷۰ 

شبکه نمایش خانگی

● وقت رو به انتهاست (مستند) – ۱۳۹۳

● شاهگوش – ۱۳۹۲

● ساخت ایران – ۱۳۹۱

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

تازه های سایت