انتشار پیامک و خبر انحرافی به نفع یک نامزد خاص/عکس

کد خبر: 268228

به واقع آیا کار بدانجا رسیده است که برخی از اصولگرایان برای جلب آرای امت حزب الله دست به دروغ و خبرسازی بزنند؟ امیدواریم در ادامه و با پیگیری نهادهای مسوول، ریشه انحرافی این خبر مشخص و عاملان آن معرفی گردند.

دیدبان: متأسفانه طی هفته های گذشته برخی از نامزدها سعی کردند خود را به هر طریق ممکن "گزینه نظام" یا "گزینه رهبر" معرفی نمایند. این روند حتی به پیش از احراز صلاحیت ها نیز می رسید. زمانی که هاشمی رفسنجانی سعی کرد در این زمین بازی کند. به واقع رهبر انقلاب در زمینه جدال سیاسی و تبلیغی نامزدهای ریاست جمهوری مظلوم واقع گردیده است و هر کسی به هر شیوه ممکن سعی می کند از گفته ها و ناگفته های ایشان بهره سیاسی ببرد. در آخرین مورد که این روزها در حال انجام است پیامک های وسیعی منتشر شده است که پایگاه جریان شناسی دیدبان با دید نقد محتوای آن را منتشر می نماید: مقام معظم رهبری (حفظه الله) فرمودند: ببینید دشمن چه کسی را هدف گرفته و کی برای او خطرآفرین است همان شخص بهترین خادم ملت است. (91/12/24) اوباما: ..... {نامزد خاص} برای منافع ما در دنیا خطر آفرین است. نتانیاهو: اگر رئیس جمهور آینده ایران .... {نامزد خاص} بشود مقاومت تقویت و سلطه ی ما بر منطقه به اتمام می رسد. سازمان منافقین: جبهه اصلاحات تمام توان خود را بکار گیرد تا .... {نامزد خاص} روی کار نیاید. اما به واقع آیا این چنین جملاتی از این افراد منتشر شده است؟ با نگاهی به سایت دفتر مقام معظم رهبری در می یابیم که معظم له در تاریخ مذکور (24 اسفندماه) اصولا ایشان هیچ دیدار و بیاناتی جز"پیام به کنگره بزرگداشت علامه طباطبایی یزدی" نداشته اند. همچنین با جستجو در بیانات و پرسش از افراد مطلع، مشخص شد که این جمله ساختگی می باشد. از سوی دیگر رییس جمهور آمریکا تا کنون در مورد هیچ یک از نامزدهای انتخابات اعلام موضعی نکرده است. این در حالی است که سازندگان این پیامک و خبر دست به کار شده و آن را به صورت گسترده در سایت های خبری نیز منتشر کرده اند.

با جستجو در سایر بیانات نیز مشخص شد که کل گفته های مذکور در این پیامک و خبر، دروغ و تبلیغی می باشد. به واقع آیا کار بدانجا رسیده است که برخی از اصولگرایان برای جلب آرای امت حزب الله دست به دروغ و خبرسازی بزنند؟ امیدواریم در ادامه و با پیگیری نهادهای مسوول، ریشه انحرافی این خبر مشخص و عاملان آن معرفی گردند.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها