۷ پرسپولیس هم مثل ۷ استقلال بایگانی شد!

کد خبر: 433709

در جمع بازیکنان پرسپولیس نفراتی بوده‌اند که با توجه به علاقه‌مندی نسبت به پرسپولیس و علی پروین از سال‌های کودکی و نوجوانی، تمایل به پوشیدن پیراهن شماره «۷» داشتند، پیراهنی که با وجود گذشت سال‌ها از دورانی که بر تن اسطوره فوتبال ایران و پرسپولیس بود، هنوز سنگینی خاص خود را برای هر بازیکنی دارد.

سرویس ورزشی « فردا »-

بعد از اینکه استقلالی ها اعلام کردند برای لیگ پانزدهم پیراهنی با شماره ۷ برای هیچ بازیکنی چاپ نمی شود، حالا پرسپولیسی ها هم در تصمیمی مشابه، پیراهن ۷ را در این فصل برای بازیکنان مشتاق به این شماره، ممنوع اعلام کردند.

یراهن شماره ۷ پرسپولیس ویژه ترین شماره در تاریخ پرسپولیس است. شماره ای که هویتش را از علی پروین، پاطلایی تاریخ این تیم دارد. پیراهنی که بعدها به حمید استیلی، کاویانپور، محمد پروین و حمید علی عسگر داده شد اما هیچ کدام شان با این پیراهن درخشش فصل قبل شان را نداشتند. این بار قرار بود این پیراهن به علی علیپور، گلزن جوان این تیم در دربی داده شود و البته محسن مسلمان هم خیلی دوست داشت این پیراهن را بر تن کند. ولی همزمان با دعواها در استقلال بر سر بایگانی پیراهن شماره ۷ مجیدی، محمد علیپور به توصیه محمود خوردبین از پوشیدن این پیراهن منصرف شد تا عملا این فصل شماره ۷ پرسپولیس هم مثل استقلال بایگانی شود! پرویز مظلومی چند روز پیش تاکید کرد که برای لیگ پانزدهم پیراهنی با شماره ۷ برای هیچ بازیکنی چاپ نمی شود و حالا این اتفاق در تیم سرخ پوش پایتخت نیز افتاده است.

در این بین، سایت رسمی باشگاه پرسپولیس نیز اعلام کرد: در جمع بازیکنان پرسپولیس نفراتی بوده‌اند که با توجه به علاقه‌مندی نسبت به پرسپولیس و علی پروین از سال‌های کودکی و نوجوانی، تمایل به پوشیدن پیراهن شماره «۷» داشتند، پیراهنی که با وجود گذشت سال‌ها از دورانی که بر تن اسطوره فوتبال ایران و پرسپولیس بود، هنوز سنگینی خاص خود را برای هر بازیکنی دارد. در این میان با تصمیم علی‌اکبر طاهری در جریان اعطای پیراهن‌های این فصل، شماره «۷» به هیچ بازیکنی تحویل نشد و محمود خوردبین نیز به متقاضیان این شماره اعلام کرد که پیراهن شماره «۷» علی پروین را به هیچ بازیکنی نمی‌دهند.

به نظر می رسد بحران شماره پیراهن بازیکنان محبوب سابق در دو تیم پایتخت، این روزها تبدیل به مهمترین سوژه شده است.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها