در تولد هفده سالگی برنامه 90 چه گذشت؟

کد خبر: 555968

برنامه 90 این هفته بخش خیلی جالبی درباره یک کودک تبریزی پخش کرد. پسری که عاشق رونالدو بود و گوشه به گوشه اتاقش با عکس های او پر شده بود. امید داستان این هفته 90 از 8 سالگی با یک بیماری سخت دست و پنجه نرم می کرد که با روجیه بالا و عشقی که به فوتبال و رونالدو داشت، نقش زیادی در بهبود او داشت.

برنامه نود
سرویس ورزشی فردا: عادل فردوسى پور، مجرى و تهیه کننده برنامه نود، امشب در حالى این برنامه را برگزار مى کند که وارد ١٨ سالگى این برنامه خواهد شد و به همین منظور ویژه هاى خاصى براى مخاطبان خود در نظر گرفته است. نظرسنجى: نظرسنجى امشب برنامه نود اختصاص به تاثیرگزارترین برنامه این سال ها داشت و عادل فردوسى پور این گزینه را پیش روى مخاطبان خود قرار داده است. 1- بررسی اتفاقات دیدار استقلال و فجر سپاسی 2- تعلیق فوتبال ایران و تشکیل کمیته انتقالی 3- بررسی دلایل افت فوتبال ایران 4- جلوگیری از انتقال تیم های تهرانی به شهرستان ها 5- پرونده مبارزه با دلالی و فساد در فوتبال 6- کمک برای نجات محکوم به اعدام
در پایان برنامه نود که با نظرسنجی درباره تاثیرگزارترین برنامه آنها همراه بود، برنامه ای که منجر به نجات یک اعدامی شد به عنوان برتر انتخاب شد. * عادل فردوسی پور ابتدای برنامه هایش را با پخش گوشه هایی از این برنامه طی سال های اخیر روی آنتن برد و به خاطره نگاری از برنامه هایش پرداخت. خاطره بازی با نود های قدیمی * در بخشی دیگر از برنامه، فردوسی پور به سراغ گزارشگران قدیمی برنامه اش رفت و با دعوت و گفتگو با چند تن از آنها درباره شرایط این برنامه به گفتگو پرداخت. * محمدپور، یکی از گزارشگران این برنامه در گذشته با حضور در استودیو به بیان خاطره ای از زمان گزارشگری اش برای این برنامه پرداخت که در آن علی پروین او را به داخل رختکن راه نداده بود و او با بیان این مساله جلوی دوربین باعث شد تا سرمربی آن زمان پرسپولیس در هفته بعد به گلایه از او بپردازد و اعلام کند به چه دلیل به دنبال حضور در رختکن بوده و مگر در رختکن حلوا خیرات می کنند! محمدپور در بخشی دیگر از بیان خاطراتش درباره استقلال و پورحیدری نیز گفت: یکی از دیدارهای استقلال و زمانی که او قصد داشت به رختکن برود و عجله داشت از او درخواست مصاحبه کردم... بعد از 5 دقیقه گفتگو، فیلمبردارمان اعلام کرد دوربین خاموش بوده! و این مساله باعث شد تا بار دیگر از او خواهش کنیم بار دیگر سوالات را تکرار کنیم. * بخش بعدی برنامه هم اختصاص به پخش کلیپ هایی از سوتی های این برنامه و مهمانان ویژه و شخص فردوسی پور در آن داشت. * بخش بعدی برنامه، گزارشگران این برنامه در منزل کودکی در تبریز که با بیماری دست و پنجه نرم می کرد و علاقمند به کریس رونالدو بود حضور یافتند و با توجه به کامنتی که او در آن به صورت فارسی به ابراز علاقه به ستاره پرتغالی و رئال مادرید پرداخته بودند، پیراهن امضا شده این بازیکن را توسط جواد نکونام و سانز که اکنون با توجه به برگزاری دیدار ستارگان لالیگا و جواد نکونام در ایران حضور دارند به امید اهدا کردند.
هدیه رونالدو و ستارگان رئال به کودک بیمار ایرانی
برنامه 90 این هفته بخش خیلی جالبی درباره یک کودک تبریزی پخش کرد. پسری که عاشق رونالدو بود و گوشه به گوشه اتاقش با عکس های او پر شده بود. امید داستان این هفته 90 از 8 سالگی با یک بیماری سخت دست و پنجه نرم می کرد که با روجیه بالا و عشقی که به فوتبال و رونالدو داشت، نقش زیادی در بهبود او داشت. برنامه 90 گزارشی پخش کرد از کار زیبایی که به کمک جواد نکونام و فرناندو سانز انجام شد. آنها به امید کم کردند که بتواند پیراهن امضا شده ای از رونالدو داشته باشد. روی پیراهنی که از طرف سانز و نکو به امید تقدیم شد، بازیکن های بزرگ دیگری هم امضا کرده بودند.
* در بخشی از برنامه گفت‌وگوهای برنامه نود با حجت‌الاسلام والمسلمین سید حسن خمینی، لوزانو سرمربی سابق تیم ملی والیبال ایران، علی پروین اسطوره فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس، احمدی‌بینش نماینده مجلس شورای اسلامی، محمد مایلی‌کهن سرمربی اسبق صبای قم، آخوندی عضو اسبق هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس و ... و همچنین کلیپ‌های ویژه سال اخیر پخش شد. * ترین‌های هفته سیامک نعمتی(پیکان)، فرشاد احمدزاده(پرسپولیس)، مهرداد قنبری(ذوب آهن)، رحیم زهیوی(استقلال خوزستان)، کیوان امرایی(صبای قم)، میلاد جهانی(صنعت نفت)، امید عالیشاه(پرسپولیس)، آندرانیک تیموریان(ماشین سازی)، آرمین سهرابیان(سپاهان)، وریا غفوری(استقلال تهران)، حسن بیت‌سعید(استقلال خوزستان)، داریوش شجاعیان(گسترش فولاد)، مهدی ترابی(سایپا)، مهدی کیانی(تراکتورسازی) و ماتیاس چاگو(فولاد خوزستان) حرکات تکنیکی هفته را داشتند. کار تیمی برتر هفته به پیکان تعلق گرفت که در نهایت منجر به گل شد؛ معین عباسیان با از دست دادن ریباند پنالتی مقابل پدیده بهترین موقعیت هفته را از دست داد؛ رحیم زهیوی بهترین پاس گل هفته را به بیت‌سعید ارسال کرد؛ محمد ناصری بهترین واکنش هفته را برابر فولاد داشت و ایمان مبعلی بهترین گل هفته را از روی ضربه آزاد به استقلال خوزستان زد.
۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها