قیمت خودرو امروز 29 تیر 1400 چقدر شد؟/ کدام خودروها گران شدند؟/کلیک کنید

کد خبر: 1051355

با توجه به قیمت خودروهای داخلی در بازار، لیستی از قیمت خودروهای صفر داخی به دست آمده است. بر اساس آخرین تغییرات قیمتی در بازار خودرو، بعضی از اتومبیل‌های گروه پژو با افزایش قیمت همراه بودند.

قیمت خودرو از دیروز با افزایش مواجه شده است. قیمت خودرو  داخلی بخصوص افزایش شدیدی داشته است. قیمت خودرو  از روز یکشنبه بالا رفته است. قیمت خودرو و بخصوص پراید علی رغم نرخ کاهشی ارز با افزایش شدید همراه بوده است.  لیست قیمت خودرو  را در این خبر دنبال کنید.

قیمت خودرو بالا رفت

با توجه به قیمت خودروهای داخلی در بازار، لیستی از قیمت خودروهای صفر داخی به دست آمده است. بر اساس آخرین تغییرات قیمتی در بازار خودرو، بعضی از اتومبیل‌های گروه پژو با افزایش قیمت همراه بودند.

 قیمت برخی از خودروهای داخلی در بازار روز دوشنبه با افزایش همراه بود. با توجه به اینکه نرخ ارز در صرافی ملی کاهشی بود، قیمت برخی از خودروهای داخلی با افزایش همراه بود.

لیست قیمت خودرو و ماشین هایی که گران شدند

۲۰۶ تیپ دو با ۱٫۳ درصد افزایش قیمت به ۲۲۰ میلیون تومان رسید. ۲۰۶ صندوقدار با ۷٫۸ درصد افزایش قیمت به قیمت ۲۶۷ میلیون تومان و ۲۰۷ دنده‌ای پاناروما، به قیمت ۲۱۸ میلیون تومان افزایش یافت.

۴۰۵ SLX  با حدود سه درصد افزایش قیمت به ۲۳۰ میلیون تومان رسید. خودروی دنا معمولی با ۱٫۴ درصد افزایش قیمت به ۲۸۴ میلیون تومان افزایش یافت. دنا پلاس اتوماتیک ۱٫۱ درصد افزایش یافت و به قیمت ۴۳۵ میلیون تومان رسید.

قیمت خودرو

فرصت امروز درباره بازار خودرو ۲۸ تیر نوشت:

بازار خودرو در بسیاری از معاملات همچنان سردرگم است و تعیین دقیق قیمت خودرو امکان پذیر نیست. برای یافتن دقیق قیمت روز خودرو برای هر برند باید تماس های مکرر با فروشندگان و نمایشگاه ها گرفته شود تا به متوسط قیمت دست یافت. در مهمترین معاملات خودرو های ایران خودرو پژو پارس مدل ۱۴۰۰ از قیمت ۲۵۰ تا ۳۶۵ میلیون تومان خرید و فروش شد، سمند EF7 مدل ۱۴۰۰ معادل ۲۵۱ میلیون تومان قیمت خورده است.

همچنین پژو ۲۰۶ تیپ ۲ (مدل ۱۴۰۰) معادل ۲۱۷ میلیون تومان خرید و فروش شد. این درحالیست که قیمت این خودرو در نمایندگی ۱۲۷ میلیون تومان است. قیمت دنا پلاس ( تیپ ۱ مدل ۱۴۰۰ ) با موتور EF7 نیز ۳۴۰ میلیون تومان در بازار تعیین شد. بر اساس گزارش خبرنگاران ما در اندک معاملات امروز قیمت محصولات سایپا، برخی خودروهای سایپا تغییراتی به شرح زیر را داشته است: در مهمترین معاملات سایپا قیمت پراید ۱۱۱ SE (سفید) برابر ۱۴۰ میلیون تومان و تیبا SX مدل ۱۴۰۰ صندوق دار ۱۳۳ میلیون تومان خرید و فروش شد .

ساینا EX مدل ۱۴۰۰ فول ۱۴۷ میلیون تومان در بازار خرید و فروش شد و آریو ۱۶۰۰ اتوماتیک با قیمت ۳۷۰ میلیون تومان معامله شد. قیمت امروز خودرو برای مهمترین خودروهای صفر موجود در بازار کشور را می توانید در جدول زیر مشاهده کنید.

قیمت خودرو صفر ( محدوده قیمت 400 تا 600 میلیونی)

قیمت خودرو

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 
Markets

تازه های سایت

دیگر رسانه ها