ارزان ترین مدل پراید چند؟ | امروز 3 میلیون رفت روی قیمت پراید

کد خبر: 1204697

پراید 131 نیز امروز سه میلیون تومان افزایش قیمت را تجربه کرد و هم‌اکنون در نرخ 289 میلیون تومان به بازار کشور عرضه می‌شود.

به گزارش سایت خبر آزاد، قیمت پراید 111 هفته‌های گذشته کانال‌شکنی کرد و وارد بازه 300 میلیون تومانی شد. اما قیمت این خودرو دوباره به کانال قبلی بازگشت. البته به نظر می‌رسد پراید آماده بازگشت به کانال ۳۰۰ میلیون تومانی خود است. چراکه امروز صبح این خودرو به قیمت ۲۹۸ میلیون تومان رسید.

پراید 131 نیز امروز سه میلیون تومان افزایش قیمت را تجربه کرد و هم‌اکنون در نرخ 289 میلیون تومان به بازار کشور عرضه می‌شود.

تارا اتوماتیک هم که این روزها با افزایش قیمت قابل توجهی همراه شده است، طی چند روز گذشته روند نوسانی به خود گرفت. این خودرو که روزهای گذشته وارد کانال ۸۰۰ میلیون تومانی شده بود، امروز نیز 14 میلیون تومان گران و به نرخ 821 میلیون تومان در بازار خرید و فروش شد.

اما پژو 207 که روزها بود با ثبات قیمت همراه شد و قیمت آن در بازار تغییری نکرد، امروز 16 میلیون تومان گران شد و به 826 میلیون تومان رسید.

دنا معمولی هم امروز در نرخ 645 میلیون تومان عرضه شد.

پژو پارس اتوماتیک که در روزهای گذشته جهش قیمتی زیادی را تجربه کرد، با پنج میلیون تومان افزایش قیمت همراه شد و به نرخ 640 میلیون تومان در بازار خودرو کشور رسید.

در این میان، خودروهای پرطرفدار بازار خودرو امروز چه قیمتی را در کارنامه خود ثبت کردند؟

تیبا هاچ‌بک‌ پلاس که از خودروهای پرطرفدار است، صبح امروز، دوشنبه، در محدوده 320 میلیون تومان قیمت‌گذاری شد.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    Markets

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها