رشد ۶ هزار واحدی شاخص کل در آخرین روز خرداد

کد خبر: 1228770

بازار سهام آخرین روز خرداد ماه را با رشدی ۷ هزار واحدی، سبزپوش به اتمام رساند.

رشد ۶ هزار واحدی شاخص کل در آخرین روز خرداد

 بازار سهام آخرین روز کاری هفته را بر خلاف روزهای گذشته، با برتری تقاضا آغاز کرد و در نهایت نیز اگرچه کم حجم ادامه داد، اما در هر صورت توانست آخرین روز خرداد ماه را تقریبا سبزپوش به پایان رساند.

بنابراین در پایان معاملات امروز شاخص کل بورس اوراق بهادار با رشدی 7 هزار واحدی به ارتفاع 2 میلیون و 173 هزار واحد رسید، همچنین شاخص کل هم‌وزن با رشدی 7200 واحدی، به ارتفاع 746 هزار واحدی رسید.

گفتنی است سه نماد «کگل»، «فملی» و «فارس» بیشترین تأثیر در شاخص کل بورس و سه نماد «فجهان»، «کگهر» و «وسپهر» بیشترین تأثیر را در شاخص فرابورس داشته‌اند.

همچنین سه نماد «شهر»، «سصفها» و «ثبهساز» سه نماد پرتراکنش بازار بورس و سه نماد «عالیس»، «زفجر» و «فرود» سه نماد پرتراکنش در بازار فرابورس در روز جاری بودند.

لازم به ذکر است که ارزش معاملات خُرد در بازار امروز مورخ 31 خرداد ماه 1402، مبلغ 6 هزار و 800 میلیارد تومان بود. گفتنی است حقیقی‌ها در روز جاری حدود 150 میلیارد تومان از بازار سهام خارج کردند.

در بازار امروز 257 نماد در محدوده مثبت و 138 نماد در محدوده منفی و در بازار فرابورس 202 نماد در محدوده مثبت و 96 نماد در محدوده منفی معامله شدند./ تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    Markets

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها