نوسان قیمت در جمع سایپایی‌ها | چه خبر از بازار خانواده کوییک

کد خبر: 1270790

سایپایی‌ها امروز در کنار رشد قیمت، طعم افت و ثبات را هم چشیدند تا به این طریق بر سردرگمی قیمتی در بازار دامن بزنند.

نوسان قیمت در جمع سایپایی‌ها | چه خبر از بازار خانواده کوییک

سایپایی‌ها امروز در کنار رشد قیمت، طعم افت و ثبات را هم چشیدند تا به این طریق بر سردرگمی قیمتی در بازار دامن بزنند.

به گفته فعالان بازار خودرو، سایپایی‌ها در روزهای اخیر در بازار روند آرامی داشتند و امروز هم بیشتر محصولات سایپا بدون تغییر راهی بازار شدند، اما برخی دیگر رشد قیمت را تجربه کردند.

برخی فعالان بازار خودرو معتقدند تدوام رشد نرخ دلار در روزهای اخیر یکی از دلایلی است رشد قیمت را به آن نسبت می‌دهد، اما برخی دیگر معتقدند نابسامانی در بازار دلیل این تغییرات شده است.

براساس رصد بازار می‌توان گفت امروز «تیبا هاچ‌بکEX »  افزایشی 10 میلیونی داشت و بیشترین رشد قیمت را تجربه کرد. از سوی دیگر «پژو207 دنده‌ای» با افزایش 15 میلیونی مجدد وارد کانال 700 میلیونی‌ها شد و «شاهینG» هم افزایش 4 میلیونی را تجربه کرد. 

قیمت محصولات سایپا

در میان محصولات سایپا امروز قیمت خودروهای «شاهینG»، «تیبا صندوقدارSX»، «تیبا هاچ‌بکEX»، «کوییک دنده‌ایR»، «کوییک دنده‌ایS» و «ساینا دنده‌ایS» مورد ارزیابی قرار گرفتند.

براساس اطلاعات قیمتی کارنامه، امروز «شاهینG» در بازار 664 میلیون تومان قیمت‌گذاری شد و رشد 4 میلیونی را تجربه کرد. اما خانواده کوییک امروز در بازار با نوسان قیمت‌گذاری شدند و با این شرایط «کوییک‌R دنده‌ای» در بازار 390 میلیون تومان قیمت خورد و کاهش 5 میلیونی را تجربه کرد و «کوییک دنده‌ایS» در بازار بدون تغییر 393 میلیون تومانی شد. از سوی دیگر ارزیابی بازار نشان می‌دهد خانواده تیبا امروز رشد و افت قیمت را تجربه کردند، با این شرایط «تیبا صندوق‌دار» امروز 380 میلیون تومان قیمت خورد و «تیبا 2 معمولی» هم 385 میلیون تومان قیمت‌گذاری شد و رشد 10 میلیونی را تجربه کرد. بررسی بازار همچنین نشان می‌دهد «ساینا دنده‌ای S» هم امروز امروز 400 میلیون تومان قیمت‌ خورد و تغییر قیمت نداشت./اقتصادنیوز

spCdlpTtHtGW
۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    Markets

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها