عیدانه دولت برای معلمان با واریزی بزرگ | واریزی 3 ماه حقوق معلمان حق التدریس تا آخر هفته

کد خبر: 1279482

سخنگوی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه ۲ ماه حقوق معلمان خرید خدمات واریز شد، گفت: آخرین بخش پاداش معلمان بازنشسته ۱۴۰۱ پرداخت شد.

عیدانه دولت برای معلمان با واریزی بزرگ | واریزی 3 ماه حقوق معلمان حق التدریس تا آخر هفته

 علی فرهادی سخنگوی وزارت آموزش و پرورش اظهار کرد: آخرین بخش پاداش پایان خدمت ۱۴۰۱ تسویه شد و بابت بازنشستگان ۱۴۰۱ هیچ بدهی نداریم. وی با اشاره به حقوق معلمان خرید خدمات، گفت: دو ماه حقوق این معلمان شامل مهر و آبان ابلاغ و پرداخت شد. فرهادی اضافه کرد: تلاش می‌کنیم قبل از پایان اسفند، حتما یک ماه دیگر از حقوق نیروهای خرید خدمات را پرداخت کنیم. وی افزود: بنا داریم ۳ ماه از اضافه تدریس(حق‌التدریس) شاغلان و بازنشستگان فرهنگی را هم پرداخت کنیم‌./ فارس

حق التدریس‌ فرهنگیان کی واریز می‌شود؟

حقوق فرهنگیان به طور معمول در روزهای ۲۹ و ۳۰ هر ماه واریز می‌گردد. واریز حقوق اسفند ۱۴۰۲ فرهنگیان، ۲۹ اسفند ۱۴۰۲ و از ساعت ۸ صبح لغایت ۱۴ بعد از ظهر صورت خواهد گرفت.

فرهنگیان عزیز در سراسر کشور می‌توانند برای آگاهی از فیش حقوقی خود در زمان‌های ذکر شده به سایت فیش حقوقی فرهنگیان به نشانی My.Medu.Ir مراجعه نمایند.

حق التدریس‌ فرهنگیان ۱۴۰۲ کی واریز می‌شود؟

«رضا مراد صحرایی» وزیر آموزش و پرورش با اعلام آغاز فرآیند صدور احکام نومعلمان و اینکه این احکام به زودی صادر می‌شود، در خصوص پرداخت حقوق و معوقات حق‌التدریسی‌ها که مقرر شده بود تا پایان سال ۱۴۰۲ پرداخت شود، گفت: «ما همه تلاش خود را در این زمینه انجام خواهیم داد. پرداخت معوقات حق‌التدریسی‌ها حق آنهاست و حق را باید سر ماه پرداخت کرد، هرچند شرمنده شده‌ایم، اما همه ما در آموزش و پرورش برای این امر تلاش می‌کنیم.»

پیش‌تر «علی فرهادی» سخنگوی وزارت آموزش و پرورش در رابطه با حقوق معلمان حق التدریس و معوقات معلمان بازنشسته، گفته بود: حدود ۳۴ هزار معلم بازنشسته از مهر ۱۴۰۲ حق التدریس و همچنین حدود ۸۴ هزار معلم شاغل نیز اضافه تدریس داشتند که دو ماه از حق التدریس آنها تا پایان بهمن پرداخت شد.

تلاش می‌شود تا پایان اسفند نیز یک ماه دیگر از این معوقات حق االتدریس پرداخت شود. به گفته فرهادی، همه معوقات حق التدریس تا قبل از پایان سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۳ یعنی خرداد ۱۴۰۳ به صفر خواهد رسید.

ایران دکونومی

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    Markets

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها