خبر مهم برای متقاضیان وام دم عیدی | شرایط ویژه دریافت وام 200 میلیونی برای خرید کالا

کد خبر: 1280098

دارندگان حساب قرض‌الحسنه در هر یک از شعب بانک ملت امکان درخواست برای وام 200 میلیونی این مجموعه را دارند. این وام در قالب طرح تسهیلاتی «حامی» و به شکل کارت اعتباری به متقاضیان واجد شرایط پرداخت می‌شود.

خبر مهم برای متقاضیان وام دم عیدی | شرایط ویژه دریافت وام 200 میلیونی برای خرید کالا

به گزارش رده، افرادی که به دریافت وام 200 میلیون تومانی بانک ملت تمایل دارند باید اعتبار شغلی مورد نظر این مجموعه را داشته باشند و بتوانند ضامن رسمی و معتبری ارائه دهند. لازم به ذکر است که در صورت پرداخت این تسهیلات امکان هزینه آن برای خرید هر نوع کالایی وجود ندارد. در واقع افراد با این مبلغ ملزم به خرید از فروشگاه‌های طرف حساب بانک ملت هستند.

براساس اطلاعات موجود، افراد با این تسهیلات امکان خرید از ایران رادیاتور و پاکشوما را دارند. علاوه بر این دو برند، امکان خرید با تسهیلات مذکور از برند اسنوا، دوو و بست نیز وجود دارد. ضمنا این تسهیلات به افرادی پرداخت می‌شود که قبلا از آن استفاده نکرده باشند.

نکاتی مهم و حائز اهمیت درباره وام 200 میلیون تومانی طرح حامی بانک ملت

سود این وام طبق تصویب بانک مرکزی 23 درصد است و افراد بعد از دریافت امکان پرداخت اقساط را طی حداقل 12 ماه و حداکثر 36 ماه دارند.

لازم به ذکر است که به منظور دریافت وام، سپرده متقاضی مسدود نخواهد شد و ضمنا به هیچ وجه نیاز به ایجاد میانگین حساب برای دریافت این تسهیلات نیست.

با توجه به شرایط مذکور افراد باید ماهیانه 7 میلیون و 741 هزار و 944 تومان قسط بدهند. کل سود این تسهیلات به 78 میلیون و 709 هزار و 995 تومان خواهد بود و جمع رقم وام و سود آن نیز 278 میلیون و 709 هزار و 995 تومان اعلام شده است./ کاماپرس

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    Markets

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها