رشد ۵۷۰۰ واحدی شاخص کل بورس

کد خبر: 1283134

بازار سرمایه در روز رشد شاخص ساز ها توانست با رشدی ۵۶۰۰ واحدی به ارتفاع ۲ میلیون و ۲۵۰ هزار واحد برسد.

رشد ۵۷۰۰ واحدی شاخص کل بورس

بازار سهام معاملات روز جاری را بر خلاف روز گذشته در دامنه ی مثبت آغاز کرد، اما رفته رفته بر فشار عرضه ها افزوده شد به شکلی که شاخص کل در نهایت رشد اندکی را تجربه کرد و شاخص هم وزن نیز ریزشی جزئی را پشت سر گذاشت.

بنابراین در پایان معاملات امروز شاخص کل بورس اوراق بهادار با رشدی 5600 واحدی به 2 میلیون و 250 هزار واحد رسید. همچنین  شاخص کل هم‌وزن با ریزشی جزئی به ارتفاع 759 هزار واحد رسید.

گفتنی است سه نماد «فملی»، «فولاد» و «نوری» بیشترین تأثیر در شاخص کل بورس و سه نماد «تجلی»، «وسپهر» و «فزر» بیشترین تأثیر را در شاخص فرابورس داشته‌اند، همچنین سه نماد «ذوب»، «خودرو» و «فملی» سه نماد پرتراکنش بازار بورس و سه نماد «آردینه»، «خاور» و «فنر» سه نماد پرتراکنش در بازار فرابورس در روز جاری بودند.

لازم به ذکر است که ارزش معاملات خُرد در بازار امروز مورخ 15 فروردین ماه 1403، مبلغ 4 هزار میلیارد  تومان بود. گفتنی است حقیقی‌ها در روز جاری حدود 300 میلیارد تومان از بازار سهام خارج کردند.

در بازار امروز 182 نماد در محدوده مثبت و 242 نماد در محدوده منفی و در بازار فرابورس 175 نماد در محدوده مثبت و 158 نماد در محدوده منفی معامله شدند.

تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    Markets

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها