کاخ سفید منتظر سخنرانی نصرالله / صهیونیست‌ها «بسیار نگران»

کد خبر: 1253497

سخنگوی کاخ سفید اعلام کرد، دولت آمریکا منتظر سخنرانی سید حسن نصرالله است. رژیم صهیونیستی نیز قبل از سخنرانی دبیرکل حزب‌الله لبنان «بسیار نگران» است.

کاخ سفید منتظر سخنرانی نصرالله / صهیونیست‌ها «بسیار نگران»

جان کربی هماهنگ‌کننده ارتباطات راهبردی در شورای امنیت ملی کاخ سفید تاکید کرد که دولت آمریکا از نزدیک سخنرانی حسن نصرالله دبیرکل حزب‌الله لبنان را که قرار است روز جمعه انجام شود، دنبال می‌کند.

به نقل از شبکه المیادین، کربی افزود: «پیام ما به او این است که درگیری در منطقه گسترش نیابد.»

در همین زمینه، آلون بن دیوید، مفسر امور نظامی در شبکه ۱۳ رژیم صهیونیستی، به موضوع سخنرانی سید نصرالله پرداخت و گفت: «اسرائیل قبل از سخنرانی جمعه آینده بسیار نگران است.»

کانال ۱۲ عبری نیز گزارش داد که «تقریباً کل خاورمیانه در آستانه سخنرانی نصرالله نفس خود را حبس کرده است».

دو روز پیش، حزب‌الله اعلام کرد که سید نصرالله در ساعت سه بعد از ظهر جمعه برای اولین بار از زمان آغاز نبرد «طوفان الاقصی» در مراسم تجلیل از شهدای «راه بیت المقدس» همزمان در بیروت، جنوب و بعلبک سخنرانی خواهد کرد.

این اولین سخنرانی مستقیم سید حسن نصرالله از زمان آغاز حماسه «طوفان الاقصی» خواهد بود، در حالی که رسانه‌های صهیونیست در هفته‌های گذشته مشغول تحلیل دلایل «سکوت» دبیرکل حزب‌الله بودند.

اعلام سخنرانی سید نصرالله در حالیست که رسانه‌های عبری درباره تشدید درگیری‌ها در مرز لبنان و فلسطین همزمان با ادامه تجاوزات صهیونیست‌ها به نوار غزه گزارش‌هایی را مخابره می‌کنند.

ایسنا

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها