اذعان تل‌آویو به دشواری نبرد در غزه/ هلاکت ۸۲ افسر و نظامی گولانی

کد خبر: 1262635

مقامات امنیتی و نظامی رژیم صهیونیستی به گرفتار شدن ارتش این کشور در باتلاق غزه اذعان کردند.

اذعان تل‌آویو به دشواری نبرد در غزه/ هلاکت ۸۲ افسر و نظامی گولانی

به نقل از خبرگزاری فلسطین شهاب، موشه کایلنسکی فرمانده سابق تیپ گولانی ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد: از هفتم اکتبر تیپ گولانی ۸۲ افسر و نظامی خود را از دست داده است. یک چهارم نیروهای این تیپ از هفتم اکتبر کشته یا زخمی شده اند.

از سوی دیگر شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد: ۸۳ درصد از پست‌ها و یادداشت‌ها در اینترنت در رابطه با جنگ بر علیه اسرائیل و تنها ۹ درصد به نفع آن است. در مقابل هر گزارش مثبت در مورد اسرائیل در سایت‌های خبری بزرگ، ۳ گزارش منفی وجود دارد.

شبکه مذکور بیان کرد که از ۳۲ مقاله در مورد جنگ در غزه، ۶۴ درصد بی‌طرفانه، ۲۸ طرف بر علیه رژیم صهیونیستی و ۸ درصد به نفع آن بوده است.

این درحالی است که مسئولان امنیتی رژیم صهیونیستی از دشوار بودن نبرد در غزه خبر دادند به طوری که آوی دیختر رئیس سابق شاباک اذعان کرد: واقعیت میدانی در غزه با آنچه می‌شنویم بسیار متفاوت است و اقدامات جنگی و نظامی در آنجا بسیار دشوار است.

همزمان نیویورک تایمز اعلام کرد: کشته شدن اسیران اسرائیلی به دست نظامیان خودی سبب شده است که تل آویو در استراتژی خود در غزه تجدید نظر کند.

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی از زخمی شدن ۶ نظامی دیگر در درگیری غزه خبر داد.

منابع صهیونیست به درخواست مطرح شده از سوی وزیر امنیت داخلی این رژیم برای گشودن گذرگاه کرم ابوسالم برای ورود کالا به غزه اشاره کردند./فارس

اصابت شش موشک به «مرگلیوت»/ انهدام تجهیزات جاسوسی دشمن در «دوویو»

رسانه‌های رژیم صهیونیستی به اصابت شش موشک شلیک شده از لبنان به شهرک اشغالی مرگلیوت اذعان کردند و حزب الله از هدف قرار دادن تجهیزات جاسوسی دشمن در شهرک صهیونیستی دوویو خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المیادین، رسانه‌های رژیم صهیونیستی از اصابت شش موشک شلیک شده از جنوب لبنان به شهرک صهیونیست‌نشین مرگلیوت در شمال اراضی اشغالی خبر دادند.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی با اعلام خبر به صدا در آمدن آژیر خطر در شهرک‌های هم‌مرز با جنوب لبنان در پی حملات راکتی و موشکی مقاومت اذعان کردند که مناطق شمالی سرزمین‌های اشغالی امروز زیر آتش گسترده حزب الله از جنوب لبنان قرار داشته است.

خبرنگار المیادین در لبنان هم از شلیک موشک ضد زره به شهرک اشغالی دوویو خبر داد.

مقاومت اسلامی حزب الله لبنان با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که یک دستگاه بالابر صهیونیست‌ها را حین نصب تجهیزات فنی و جاسوسی در مزارع دوویو با سلاح مناسب هدف قرار داد و آن را منهدم کرد.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی ضمن اذعان به این حمله مدعی شدند در این حمله که یک سالن ورزشی هدف قرار گرفت، کسی زخمی نشد.

در مقابل، در حمله توپخانه‌ای رژیم اشغالگر به منطقه مارون الرأس در جنوب لبنان یک خانه مسکونی سه طبقه هدف قرار گرفت و طعمه حریق شد.

منطقه «وادی حمول» در اطراف شهرک الناقوره در جنوب لبنان هم هدف حمله توپخانه‌ای صهیونیست‌ها قرار گرفت. ارتش رژیم اشغالگر منطقه «جبل الباط» بین دو شهرک عیترون و مارون الرأس را نیز هدف حمله قرار داد.

اطراف سه شهرک عیترون، میس الجبل و رب الثلاثین هم هدف حمله توپخانه‌ای رژیم اشغالگر قرار گرفت.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها