حمله حزب‌الله به تجهیزات جاسوسی رژیم صهیونیستی

کد خبر: 1272269

حزب‌الله لبنان تجهیزات جاسوسی در یک پایگاه متعلق به صهیونیست‌ها واقع در جنوب این کشور را با سلاح‌های مناسب هدف قرار داد.

حمله حزب‌الله به تجهیزات جاسوسی رژیم صهیونیستی

حزب‌الله لبنان تجهیزات جاسوسی در یک پایگاه متعلق به صهیونیست‌ها واقع در جنوب این کشور را با سلاح‌های مناسب هدف قرار داد.

مقاومت اسلامی لبنان امروز (پنجشنبه) تجهیزات جاسوسی در پایگاه اسرائیلی «الرادار» واقع در مزارع اشغالی شبعا لبنان را با سلاح‌های مناسب هدف قرار داد.

همزمان رسانه‌های عبری نیز اذعان کردند که حزب‌الله موشک ضد زرهی را به سمت پایگاه متعلق به ارتش رژیم صهیونیستی در منطقه «حرمون» (جبل الشیخ) واقع در مرزهای لبنان و سوریه شلیک کرد.

مقاومت اسلامی در لبنان روز چهارشنبه هفت عملیات نظامی را علیه پایگاه‌ها، خودروها و تجهیزات وابسته به ارتش اشغالگر اسرائیلی و تجمعات نظامیان آن در دو بخش شرقی و غربی در جنوب این کشور اجرا کرد.

مقاومت اسلامی لبنان همچنین روز گذشته در بیانیه‌ای اعلام کرد: مبارزان مقاومت در راستای حمایت از ملت پایدار فلسطین در غزه و پشتیبانی از مقاومت جسور فلسطین، با موشک تجمع سربازان ارتش رژیم صهیونیستی را در منطقه تله الطیحات در جنوب لبنان هدف قرار دادند که منجر به تلفاتی در میان آن‌ها شد.

ارتش رژیم صهیونیستی نیز اعلام کرد راکت‌هایی از لبنان به مناطقی در نزدیکی المناره و کفار یووال در الجلیل علیا شلیک شد، اما تلفاتی نداشت./ایسنا

انهدام ۵۰۰ نقطه در شهرک‌های اشغالی با موشک‌های حزب‌الله

همزمان با نگرانی شهرک‌نشین‌های ساکن شمال فلسطین اشغالی از تشدید حملات حزب‌الله، رسانه‌های رژیم صهیونیستی اعتراف کردند که از ابتدای جنگ علیه غزه بیش از ۵۰۰ سازه در شهرک‌های اشغالی توسط موشک‌های حزب الله لبنان خسارت دیده و یا به کلی ویران شدند.

به گزارش ایسنا، رسانه‌های رژیم صهیونیستی روز پنج‌شنبه گزارش کردند، بی‌اعتمادی و تنش موجود در جبهه شمالی، موجب گمانه‌زنی‌های بسیاری در خصوص بهایی شده که جبهه داخلی این رژیم در صورت آغاز درگیری با حزب‌الله متحمل پرداخت آن خواهد شد.

این رسانه‌ها گزارش دادند که سران مقامات مناطق شمال اراضی اشغالی ضمن ابراز نگرانی خود از وضعیت امنیتی موجود در این مناطق، به شهرک‌نشین‌ها برای مقابله با حملات شدید آموزش دادند.

به گزارش این رسانه‌های عبری زبان، خشم ساکنان شمال اراضی اشغالی بیشتر شده و ساکنان این شهرک‌ها از عواقب جنگ با حزب‌الله آگاه هستند به ویژه که هزاران خانه در این مناطق اکنون خالی است.

رسانه‌های صهیونیستی می‌گویند موشک‌هایی که حزب‌الله برای هدف قرار دادن پایگاه‌ها و شهرک‌ها استفاده می‌کند، موشک‌های سنگین و پیشرفته‌ای هستند که در گذشته ندیده بودیم.

این رسانه‌ها به نقل از آویخای اشتیرن، شهردار شهرک «کریات شمونه» اعلام کردند، «مناطق شمال به ویژه شهرک‌ها هر روز هدف بمباران هستند و موشک‌های حزب‌الله دیگر آنهای نیستند که از جنگ‌های گذشته به یاد داریم».

«گابی نعمان» رئیس شورای شهرک «شلومی» نیز گفت: موشک‌های سنگین حزب‌الله مدل برکان بیشتر استفاده می‌شوند و ما در خطری واقعی هستیم.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی با استناد به آمارهای رسمی اعلام کردند از ابتدای جنگ بیش از ۵۰۰ خانه و ساختمان هدف آتش حزب‌الله قرار گرفته و یا خسارت‌های جزئی دیدند و یا کاملا تخریب شدند.

این رسانه‌ها در شرح جزئیات آمار ارائه شده، اعلام کردند که به ۱۳۱ خانه در منطقه «المطله»، ۴۳ خانه در «کریات شمونه»، ۱۲۱ خانه در «المناره»، ۹ خانه در «المالکیه»، ۱۱ خانه در «افیفیم»، ۲۵ خانه در «زرعیت»، ۳۷ خانه در «شتولا»، ۱۳۰ خانه در «شلومی» و پنج خانه در «حنیتا» خساراتی وارد شد.

همچنین به گزارش رسانه‌های یاد شده، ۵۰ خانه نیز روز شنبه در حملات حزب‌الله با استفاده از موشک‌های برکان آسیب دیدند.

این رسانه‌ها چند روز قبل نیز تاکید کردند، قدرت تخریبب موشک‌های حزب‌الله بسیار بالا است و با هر انفجار زمین به لرزه درآمده و حفره‌هایی بزرگی در زمین ایجاد می‌شود.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی پیش از این گزارش کردند حزب‌الله می تواند ظرف ۲ ساعت حدود ۱۰۰۰ موشک را به سمت تل‌آویو شلیک کند و تعدادی از موشک‌هایی که شلیک خواهند شد نقطه‌زن هستند و برخی از آنها نیز به سمت برج‌های موجود در تل‌آویو شلیک خواهند شد.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فردانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نیازمندیها

  تازه های سایت

  سایر رسانه ها

   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فردانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد