حمله حزب‌الله لبنان به مقر فرماندهی گردان «بیت هلل»

کد خبر: 1273340

حزب‌الله لبنان با صدور بیانیه‌هایی از عملیات‌های جدید خود علیه ارتش رژیم صهیونیستی در شمال سرزمین‌های اشغالی خبر داد.

حمله حزب‌الله لبنان به مقر فرماندهی گردان «بیت هلل»

به نقل از النشره، حزب‌الله لبنان با صدور بیانیه‌هایی اعلام کرد که ۴ عملیات جدید را علیه ارتش رژیم صهیونیستی در شمال سرزمین‌های اشغالی به انجام رسانده است.

حزب‌الله لبنان بیان کرد: در حمایت از ملت پایدار فلسطین در نوار غزه و مقاومت شجاع و شریف آنان، رزمندگان مقاومت اسلامی ساعت ۲:۱۰ عصر امروز سه‌شنبه ۶ فوریه ۲۰۲۴ مقر فرماندهی گردان بیت‌هلل زیرمجموعه تیپ شماره ۷۶۹ منطقه شرق را با تسلیحات مناسب هدف گرفتند و به صورت مستقیم به آن آسیب زدند.

‌‌در بیانیه دیگر حزب‌الله لبنان نیز آمده است: در حمایت از ملت پایدار فلسطین در نوار غزه و مقاومت شجاع و شریف آنان، رزمندگان مقاومت اسلامی ساعت ۲:۳۰ عصر امروز سه‌شنبه ۶ فوریه ۲۰۲۴ موضع رویسات العلم در مزارع اشغالی شبعا را با تسلیحات مناسب هدف گرفتند و به صورت مستقیم به آن آسیب زدند.

‌همچنین حزب‌الله لبنان اعلام کرد که موضع صهیونیستی «رمتا» در مزارع اشغالی شبعا و موضع صهیونیستی «سماقه» در تپه‌های اشغالی کفرشوبا و مزارع اشغالی شبعا را با تسلیحات موشکی هدف قرار داده است.

علاوه بر این رسانه‌های عبری زبان از به صدا درآمدن آژیر هشدار در منطقه‌های شمالی سرزمین‌های اشغالی و بیم از رخنه پهپادی به الجلیل غربی خبر دادند.

این رسانه‌ها گزارش دادند که حمله‌های خمپاره‌ای به مواضع ارتش رژیم صهیونیستی در مرزهای شمالی سرزمین‌های اشغالی ادامه دارد.

از سوی دیگر خبرنگار المیادین گزارش داد که توپخانه ارتش رژیم صهیونیستی اطراف شهرک‌های «کفرشوبا»، «کفر حمام» و «الهباریه» در جنوب لبنان را گلوله‌باران کرده است.

همچنین اطراف شهرک «حولا» در جنوب لبنان نیز با حمله هوایی ارتش رژیم صهیونیستی مواجه شد.

 

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فردانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نیازمندیها

  تازه های سایت

  سایر رسانه ها

   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فردانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد