۱۱ نظامی صهیونیست به هلاکت رسیدند

کد خبر: 1274274

شبکه المنار: دست‌کم ۱۱ نظامی صهیونیست از جمله یک افسر در کمین دقیق و حساب‌شده مقاومت فلسطین در خانیونس به هلاکت رسیده‌اند.

۱۱ نظامی صهیونیست به هلاکت رسیدند

در حالی که منابع خبری از هلاکت ده‌ها صهیونیست در درگیری‌های خان‌یونس خبر می دهند، ارتش رژیم صهیونیستی به صورت رسمی به هلاکت دو نظامی و زخمی شدن ۳ تن دیگر اذعان کرد.

به گزارش مهر به نقل از خبرگزاری فلسطینی شهاب، ارتش رژیم صهیونیستی از هلاکت دو نظامی خود و جراحت خطرناک سه نظامی دیگر خود در درگیری‌ها با گروه‌های مقاومت فلسطین در جنوب نوار غزه خبر داد.

ارتش اسراییل ساعتی پیش اعلام کرده است که به زودی اخبار ناگواری را از جنگ غزه منتشر می کند.

در حالی که اعلام رسمی منابع ارتش اسرائیل تاکنون از این خبر ناگوار پرده برنداشته، اما شبکه خبری الجزیره اعلام کرد که حداقل ۱۱ نیروی نظامی ارتش رژیم صهیونیستی در جریان این عملیات کمین به هلاکت رسیده‌اند. رسانه‌های عبری زبان افزوده‌اند که انتقال اجساد سربازان کشته و زخمی پس از عملیات کمین حماس چندین ساعت به طول انجامیده است.

این گزارش همچنین از آشفتگی ارتش اسرائیل در آستانه حمله زمینی به رفح پرده برداشته است. حمله‌ای که با واکنش‌های بسیار گسترده و منفی در جامعه بین‌المللی روبرو شده و بسیاری از کشورها خواستار متوقف کردن اسرائیل برای حمله به رفح واقع در جنوب نوار غزه شده‌اند.

علاوه بر مقامات عراق، عربستان، مصر، کانادا، اتحادیه اروپا، اسپانیا و فرانسه؛ به تازگی «آنالنا بائربوک» وزیر امور خارجه آلمان هم به رژیم صهیونیستی نسبت به حمله رفح در به جنوب غزه هشدار داد، زیرا این حمله تنها منجر به کشته شدن غیرنظامیان بیشتر خواهد شد.

وزیر خارجه آلمان در پیامی در شبکه اجتماعی ایکس نوشت :۱.۳ میلیون نفر در یک فضای بسیار کوچک به دنبال حفظ خود از جنگ هستند.

وزیر خارجه آلمان در این پیام، بدون اشاره به حمایت‌های کشورش و غرب از رژیم صهیونیستی در حمله به غزه، مدعی شد که حمله ارتش رژیم صهیونیستی به رفح یک فاجعه انسانی را شکل خواهد داد. رژیم صهیونیستی باید در برابر تهدیدات حماس از خود دفاع کند، اما در عین حال باید تا حد امکان از درد و رنج غیرنظامیان بکاهد./ مهر

 

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها