سردار گودرزی: در هیچ یک از مرزهای کشور مشکل امنیتی نداریم

کد خبر: 1241646

فرمانده مرزبانی فراجا در مرز چذابه گفت: امنیت بسیار خوبی در مرزهای کشور وجود دارد و هماهنگی خوبی از نظر دیپلماسی با کشور عراق داشته‌ایم.


سردار گودرزی: در هیچ یک از مرزهای کشور مشکل امنیتی نداریم

سردار احمد علی گودرزی فرمانده مرزبانی فراجا در حاشیه بازدید از مرز چذابه در گفتگو با خبرنگاران گفت: در بازدید میدانی و پایش هوایی که از مرزها انجام دادیم مشخص شد امنیت بسیار خوبی در مرزهای کشور وجود دارد و هماهنگی خوبی از نظر دیپلماسی با کشور عراق داریم.

وی افزود: ما طی چندین مرحله با کشور عراق هماهنگی‌هایی داشته‌ایم و به توافق رسیدیم که اخبار و اطلاعات مرزی را در اختیار همدیگر بگذاریم و برای جلوگیری از ورود و خروج غیر قانونی اتباع، ورود و خروج سلاح و یا هر اقدام ممنوع دیگری هماهنگی انجام گرفته تا در تمامی مرزهای دو کشور به صورت هماهنگ امنیت بسیار مطلوبی برای زوار فراهم گردد.

فرمانده مرزبانی فراجا ادامه داد: در حال حاضر وضعیت امنیتی مرزها وضعیت پایداریست و هیچ مشکلی وجود ندارد، در گذرگاه‌ها و پایانه‌های مرزی سیل عظیمی از زائران و عاشقان اباعبدالله به صورت یک حماسه بزرگ چند میلیونی از کشورهای مختلف جهان در این اربعین حسینی شرکت می‌کنند که بحمدالله منجر به تمدن سازی اسلامی خواهد شد.

وی با اشاره به هماهنگی خوب بین مجموعه انتظامی کشور و مرزبانی با سازمان‌ها و کسانی که در این راستا از زوار پذیرایی می‌کنند و برای تسهیل در تردد آنها تلاش می‌کنند گفت: دیروز در مرز مهران جمعیت زیادی وارد شده بود که آرام و روان در حال تردد هستند و مرز چذابه هم مملو از زوار است که روان و بدون توقف در حال حرکت هستند.

سردار احمدعلی گودرزی توصیه‌ای هم به شهروندان و زائرین داشت و گفت: از هر مرزی که نزدیک آنان است از مرز آذربایجان غربی تا شلمچه نزدیک‌ترین مرز به خودشان را انتخاب کنند چرا که هیچ منعی در هیچ مرزی وجود ندارد و زائران در هر مرزی می‌توانند سریع عبور کنند.

فرمانده مرزبانی فراجا در پایان تصریح کرد: پلیس به عنوان خادمان مردم عزیز، این قول را می‌دهد که هم امنیت آنها را به خوبی تأمین کند و هم با کشور عراق هماهنگی‌ها لازم را به عمل آورده تا مشکلات زائران را حل کنند./مهر

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها