ماموریت هتک حرمت و اباحه‌گری سازمان یافته رویا حشمتی در ازای دریافت اضافه‌کار

کد خبر: 1267037

روز گذشته مرکز رسانه قوه قضاییه با انتشار گزارشی از وضعیت پرونده این فرد که حکم قانونی در موردش اجرا شده است، ادعاهای کذب وی و وکیلش را برملا کرد.

ماموریت هتک حرمت و اباحه‌گری سازمان یافته رویا حشمتی در ازای دریافت اضافه‌کار

به نقل از مرکز رسانه قوه قضاییه، بررسی های بیشتر این پرونده حاوی نکات جدید و قابل تاملی در این خصوص است.

 اسناد موجود در پرونده این خانم حاکی از این است که وی در مقطعی از طریق ارتباط گرفتن با یک جریان سازمان یافته در خارج از کشور و دریافت مبالغی، در ساعات مشخص در مکان‌های پر رفت و آمد شهر تهران و  با‌ وضعیت پوشش بسیار زننده به ترویج اباحه ‌گری  پرداخته که پس از بازداشت و انجام بازجویی و تحقیقات قضایی موضوع فوق مبنی بر اقدام سازمان یافته در قبال دریافت مبالغی از خارج از کشور اثبات می‌شود.

اما ماجرای سازمان یافته بودن تحرکات و اقدامات رویا حشمتی چیست؟

بررسی ها نشان می دهد ، مدتی بوده که خانمی با وضعیت زننده و‌ پوششی نامتعارف در برخی معابر پرتردد شهر  تهران حاضر می‌شده است.

با شناسایی و بازداشت فرد یاد شده تحقیقات از وی آغاز و در وسایل الکترونیکی او اسناد قابل تاملی به دست می‌آید.

 در تحقیقات اولیه از این خانم مشخص می‌شود او کارمند یک شرکت مستقر در آمریکاست که به صورت دورکار با آن‌ها همکاری کرده و برای آنها پروژه های ویژه را انجام می‌دهد.

با توجه به وضعیت خانم رویا حشمتی و انتشار تصاویر متعددی از وی در فضای مجازی و گزارش‌های ضابط، مقام قضایی در وسایل الکترونیکی وی به گروه مهمی برخورد می‌کند.

 در این گروه که متعلق به شرکت خارجی و مستقر در آمریکا بوده است افراد پروژه بگیر در کنار انجام پروژه کاری یک ماموریت ویژه هم داشته‌اند و آن حضور در معابر پرتردد شهر با استاندارد و شرایط تعریف شده از سوی رئیس شرکت بوده است.

در ماموریت تعریف شده از سوی رئیس شرکت آمریکایی که به زبان فارسی با افراد در ایران صحبت می‌کرده  اینگونه آمده بود که خانم‌ها به شرط اینکه با مسئولیت خود بدون حجاب و با وضعیت تعریف شده از سوی رئیس شرکت در سطح شهر حاضر شوند و از حضور خود مستنداتی در قالب فیلم و عکس ارسال کنند سه روز اضافه کار دریافت می‌کنند.

رویا حشمتی پس از هر بار انجام ماموریت واگذار شده  در گروه متعلق به  شرکت در فضای مجازی حاضر شده و ضمن ارسال مستندات برای کارفرمای آمریکایی از اقداماتش که با آگاهی کامل و به دفعات متعدد در معابر مختلف شهر تهران انجام می‌شده صحبت می‌کرده و گزارش می‌داده است.

 او سپس عکس‌ها و فیلم‌های ارسال شده را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک می‌گذاشته است.

قابل ذکر است بر اساس این گزارش، رویا حشمتی و هم تیمی‌هایش در اقدامات سازمان یافته و ماموریت خود صرفا به داشتن پوشش زننده اکتفا نکرده و در مقاطع مختلفی مثل ماه رمضان، اقداماتی همچون روزه خواری در ملاعام را هم در دستور کار داشتند./فارس

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها