اطلاعیه تعطیلی مدارس فردا 23 دی | مدارس تهران فردا تعطیل شد | کدام مدارس تعطیل شدند

کد خبر: 1268160

به دلیل برودت هوا و لغزندگی معابر کلیه مدارس مقطع ابتدایی شهرستان‌های، پردیس، دماوند و فیروزکوه در نوبت صبح روز شنبه غیرحضوری خواهد بود.

اطلاعیه تعطیلی مدارس فردا 23 دی | مدارس تهران فردا تعطیل شد | کدام مدارس تعطیل شدند

به دلیل برودت هوا و لغزندگی معابر کلیه مدارس مقطع ابتدایی شهرستان‌های، پردیس، دماوند و فیروزکوه در نوبت صبح روز شنبه غیرحضوری خواهد بود.

اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران اعلام کرد: به علت بارش برف، یخبندان و کاهش محسوس دما، آموزش در مدارس مقطع ابتدایی نوبت صبح در فیروزکوه، دماوند و رودهن به صورت غیرحضوری و کلاس‌ها در بستر پیام‌سان شاد برگزار خواهد شد.

مدارس ابتدایی پردیس غیرحضوری شد‌

محسن قضاتلو فرماندار پردیس با اشاره به برودت هوا در پردیس اظهار داشت: آموزش در مدارس ابتدایی شهرستان پردیس فردا در نوبت صبح به‌خاطر سرما و لغزندگی معابر مجازی شد.

وی افزود: به علت برودت هوا و لغزندگی سطح معابر جهت حفظ سلامت دانش آموزان و معلمان، مدارس ابتدایی شهرستان پردیس به صورت غیر حضوری و آموزش در بستر پیام رسان شاد برگزار می‌شود.

 مدارس ابتدایی و مهدهای کودک‌‌ قم غیرحضوری شد

‌‌ستاد مدیریت بحران قم ‌از غیر حضوری شدن مدارس مقطع ابتدایی، پیش دبستانی و مهدهای کودک‌‌ این استان در روز شنبه ۲۳ دی ماه به دلیل برودت دما و وارونگی هوا خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم، ‌در اطلاعیه ستاد مدیریت بحران آمده‌ است:‌ با توجه به برودت دما و وارونگی در روز شنبه مورخ 23 دی ماه برای مدیریت مصرف انرژی و پیشگیری از شیوع احتمالی بیماری‌های فصلی، فقط تمامی مهدکودک‌ها، پیش دبستانی‌ها و مدارس مقطع ابتدایی در استان فردا به صورت غیرحضوری برگزار می‌شود.

در این اطلاعیه آمده است:‌ لازم به ذکر است امتحانات مقاطع متوسطه اول و دوم طبق برنامه‌های قبلی، برگزار می‌شود./تسنیم

 شروع بکار مدارس ابتدایی دلفان با یک ساعت تاخیر

فرماندار دلفان از آغاز بکار مدارس نوبت صبح ابتدایی این شهرستاک با یک ساعت تاخیر به دلیل بارش شدید برف و نفوذ هوای سرد خبر داد.

اصغر قهرمانی امشب در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در دلفان با اشاره به بارش شدید برف در این شهرستان، اظهار کرد: از شب گذشته شاهد بارش برف در دلفان هستیم.

وی خاطرنشان کرد: در همین راستا ارتفاع برف در برخی نقاط شهرستان تا ۲۸ میلی‌متر نیز رسیده است.

فرماندار دلفان از آغاز بکار مدارس نوبت صبح ابتدایی این شهرستان با یک ساعت تاخیر به دلیل بارش شدید برف و نفوذ هوای سرد خبر داد.

به گفته قهرمانی، حدود ۳۰۰ راه روستایی دلفان به دلیل بارش برف مسدود شده بود که با تلاش نیروهای راهداری تقریبا تمامی راه‌ها تا این لحظه باز شده‌اند.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها