مرزبانی مجهز به پهپاد شد

کد خبر: 1190190

فرمانده مرزبانی فراجا گفت: با حمایت ستاد کل نیروهای مسلح‌ و وزارت دفاع و پشتیبانی‌ شناورهای پیشرفته به مجموعه مرزبانی افزوده می‌شود.

مرزبانی مجهز به پهپاد شد

سردار سرتیپ ستاد احمد علی گودرزی ظهر امروز در بازدید از یگان‌های مرزی و ساحلی بوشهر اظهار داشت: یکی از رویکردهای مرزبانی تقویت امکانات الکترونیکی و اپتیکی و رصد و پایش مرزها با استفاده از هوشمندسازی مرزهاست.

وی خدمات مرزبانی را جهادی دانست و افزود: امروز سربازان ولایت در مرزبانی با روحیه جهادی و انقلابی و با تمام توان برای امنیت مرزها و مبارزه جدی با قاچاق‌های سازمان یافته و مبارزه با تروریسم تلاش خواهند کرد.

فرمانده مرزبانی فراجا با اشاره به تجهیز مرزبانی به تجهیزات پهپادی تصریح کرد: استفاده از پهپاد در راستای پایش مرزها می‌تواند در ارتقا توان عملیاتی و مأموریتی و صلابت مرزبانی مؤثر باشد که در این زمینه اقداماتی در حال انجام است.

گودرزی،  خدمت به مردم و مرزنشینان را یک افتخار دانست و خاطر نشان کرد: مرزبانان در راستای تأمین امنیت مرزها، استیفای حقوق مرزنشینان شبانه‌روز تلاش و فعالیت می‌کنند.

وی از تجهیز مرزبانی به شناور پیشرفته در مرزهای ساحلی خبر داد و گفت: با حمایت ستاد کل نیروهای مسلح‌ و نیز وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در زمینه الحاق شناور پیشرفته مرزبانی اقدامات مؤثری صورت گرفته که ان‌شاءالله با افزایش شناورهای پیشرفته به مجموعه مرزبانی کمک شایانی در این زمینه شود./تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها