وزیر کشور: دشمن می‌خواهد ناامیدی را در جامعه القا کند

کد خبر: 1255272

وزیر کشور با اشاره به اینکه دشمن می‌خواهد ناامیدی را در جامعه القا کند، گفت: القای یأس لشگر شیطانی است و امیدآفرینی لشگر خدایی است.

 وزیر کشور: دشمن می‌خواهد ناامیدی را در جامعه القا کند

احمد وحیدی امشب در نشست گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی چهارمحال و بختیاری گفت: همه فشارها و تلاش‌های دشمن در زمینه تحریم‌های اقتصادی است چرا که در پی آن هستند تا کمر اقتصاد کشور را خُرد و نابود کنند اما حالا که قصدشان این است ما هم تمام تلاشمان را می‌کنیم تا از این حوزه سربلند بیرون بیاییم.

وزیر کشور با اشاره به اینکه دشمن با فشار اقتصادی به ایران عمق کینه خود را نشان می‌دهد، ادامه داد: در این شرایط ما باید روی پای خود بایستیم و این را نیز تا کنون نشان داده‌ایم و در بسیاری از حوزه‌ها موفق عمل کرده‌ایم.

وی افزود: کشور ایران ظرفیت‌های اقتصادی بسیاری دارد اما این باید به یک باور تبدیل شود و مردم به یک نقطه مطمئنی از ما می‌توانیم برسند و این موضوع باید گفتمان‌سازی شود.

وحیدی با اشاره به اینکه دشمن می‌خواهد ناامیدی را در جامعه القا کند، اضافه کرد: القای یأس لشگر شیطانی است و امیدآفرینی لشگر خدایی است.

وی عنوان کرد: در حوزه راه‌اندازی طرح‌های اقتصادی باید از ظرفیت بخش خصوصی و بازار سرمایه استفاده شود.

وزیر کشور گفت: چهارمحال و بختیاری ظرفیت‌های بسیاری دارد که باید از آن‌ها به درستی استفاده شود و هلدینگ‌ها، سرمایه‌گذاران بخش خصوصی و حتی ایرانیان چهارمحالی خارج از کشور پای کار  پیشرفت استان بیایند.

وی ادامه داد: باید آحاد مردم را درگیر کارهای اقتصادی کرد چرا که همه پرژه‌های اقتصادی باید پشتوانه اجتماعی داشته باشد./فارس

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها