سردار زهرایی: تجهیز ۱۰۰ قرارگاه جهادی سطح کشور در دستور کار است

کد خبر: 1264939

رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور گفت: تجهیز ۱۰۰ قرارگاه جهادی در سطح کشور در دستور کار بسیج سازندگی قرار دارد که از این تعداد خرید تجهیزات برای ۳۰قرارگاه اکنون در حال انجام است.

 سردار زهرایی: تجهیز ۱۰۰ قرارگاه جهادی سطح کشور در دستور کار است

سردار محمد زهرایی رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور صبح امروز در آئین بهره‌برداری از قرارگاه منطقه‌ای جنوب استان بوشهر در شهر دیر، اظهار داشت: بسیج سازندگی از تمام ظرفیت.های خود برای رفع محرومیت از مناطق کم‌برخوردار  کشور استفاده می‌کند‌.

وی افزود: تجهیز ۱۰۰ قرارگاه جهادی در سطح کشور در دستور کار بسیج سازندگی قرار دارد که از این تعداد خرید تجهیزات موردنیاز برای ۳۰قرارگاه در حال انجام است.

سردار زهرایی بیان کرد: امیدواریم این قرارگاه با اخلاص، کار خدمت به خلق را در راستای ولایت و خدمت به نظام اسلامی انجام دهد.

وی یادآور شد: ما هم تا جایی که بتوانیم و از دستمان برمی‌آید در تجهیز این قرارگاه جهادی تلاش می‌کنیم.

در ادامه ۱۲هزار مترمربع پروژه آسفالت با حضور رئیس بسیج سازندگی کشور در شهرستان دیر به بهره‌برداری رسید.

سرهنگ پاسدار سیدعلی حسینی نیا فرمانده سپاه سیدالشهدا(ع) شهرستان دیر در حاشیه مراسم افتتاح پروژه آسفالت در گفت‌وگو با خبرنگار فارس، اظهار داشت: امروز ۱۲هزار مترمربع آسفالت با تناژ ۱۴هزار تن با حضور رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور به بهره‌برداری رسید.

وی با بیان اینکه هزینه زیرسازی این پروژه ها ۶ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان بوده است، افزود: همچنین  زیرسازی و آسفالت جاده دسترسی ۳ روستای علی‌آباد، حسن‌آباد و احمدآباد و جاده‌های بین مزارع نیز در دستور کار قرار دارد.

حسینی‌نیا بیان کرد: تعمیر و بازسازی هشت واحد اقشار نیازمند از دیگر پروژه‌های بسیج سازندگی سپاه شهرستان دیر است./فارس

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها