حداد عادل: دشمنان ملت ایران به دنبال عدم مشارکت مردم در انتخابات ۱۱ اسفند هستند

کد خبر: 1265951

مشاور عالی مقام معظم رهبری گفت: عده ای در پی کاهش حضور مردم در انتخابات و امیدوار کردن دشمن هستند.

حداد عادل: دشمنان ملت ایران به دنبال عدم مشارکت مردم در انتخابات ۱۱ اسفند هستند

مشاور عالی مقام معظم رهبری گفت: عده ای در پی کاهش حضور مردم در انتخابات و امیدوار کردن دشمن هستند.

غلامعلی حداد عادل بعد از ظهر سه شنبه در مسجد امام حسین (ع) ورامین در مراسم بزرگداشت هفته بصیرت و میثاق امت با ولایت گفت: شهید سلیمانی یک الگوی تمام عیار برای تربیت نسل جوان انقلابی است.

وی افزود: در میدان نبرد غزه شاگردان و رهروان شهید سلیمانی جواب آمریکا و اسرائیل را می‌دهند در شورای امنیت سازمان ملل دست آمریکا به تنهایی بالا می‌آید و منفور بودن این کشور بیش از پیش نمایان شده است.

مشاور عالی مقام معظم رهبری با اشاره به انتخابات پیش رو گفت: دشمنان ملت ایران به دنبال عدم مشارکت مردم در انتخابات ۱۱ اسفند هستند و بر روی این مسئله تمرکز جدی دارند.

وی سپس با اشاره به گرانی‌های موجود اضافه کرد: گرانی مردم را کلافه کرده است و جریان‌های سیاسی در کشور بر سر این موضوع اتفاق نظر دارند، که مشکلات اقتصادی باعث عدم مشارکت بالا در انتخابات خواهد شد،

حدادعادل با بیان اینکه پادوهای داخلی و برخی شبکه‌های اجتماعی نقش پیاده نظام آمریکا را بازی می‌کنند، گفت: عامل اصلی فقر در کشور دشمن است و نیت آنها برای به ستوه آمدن مردم، در مقابل مشکلات اقتصادی است.

وی به اغتشاشات سال گذشته اشاره کرد و گفت: در این جنگ ترکیبی باز هم بصیرت مردم بود، که در مقابل اغتشاشات سال گذشته دشمنان را نا امید کرد، اکنون برخی در پی آن هستند، که با عدم حضور مردم در انتخابات مجلس دشمن را امیدوار به ایجاد شکاف در میان نظام و مردم کنند.

حداد عادل افزود: اکنون نماینده مؤمن، خدا ترس، پرتلاش و متخصص و… برای کشور نیاز است نظام شدیداً به دنبال برخورد با مفاسد اقتصادی است و اعلام آن از طریق تریبون‌های نظام از نشانه‌های این برخورد است مردم ورامین تاریخ غنی بصیرتی شصت ساله در شکل گیری و تداوم انقلاب اسلامی دارند/مهر

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها