حسن هانی‌زاده در گفت‌وگو با «فردا»:

موساد پشت عملیات تروریستی کرمان بوده است/ باید پاسخی کوبنده داده شود

کد خبر: 1266583

یک تحلیلگر مسائل سیاست خارجی گفت: داعش دست پرورده آمریکا و رژیم صهیونیستی است. این رژیم از داعش برای عملیات انتحاری استفاده کرده است و این قضیه کاملا روشن است.

موساد پشت عملیات تروریستی کرمان بوده است/ باید پاسخی کوبنده داده شود

گروه سیاست سایت فردا: اقدام تروریستی داعش در کرمان اذهان عمومی را به این سمت برده است که آیا صهیونیست‌ها پشت این جنایت بوده‌اند؟ پرسشی که البته یک انتظار عمومی را نیز به وجود آورده است؛ آنکه ملت ایران منتظر پاسخی کوبنده هستند.

حسن هانی‌زاده، تحلیلگر مسائل سیاست خارجی، درباره این موضوع به «فردا» گفت: «با آنکه داعش مسئولیت عملیات تروریستی کرمان را بر عهده گرفته اما موساد پشت این قضیه بوده است. داعش دست پرورده آمریکا و رژیم صهیونیستی است. این رژیم از داعش برای عملیات انتحاری استفاده کرده است و این قضیه کاملا روشن است».

او ادامه داد: «اسرائیل به دلیل شکست‌های متعددش در حال بازسازی داعش است تا بتواند توسط این گروه جنایتکار اقدامات خود را پیش ببرد. یکی از اهدافش هم شناسایی چهره‌های تأثیرگذار مقاومت در منطقه است».

این تحلیلگر مسائل سیاسی همچنین بیان کرد: «این رژیم بعد از عملیات طوفان الاقصی عملا نتوانست در برابر حماس کاری از پیش ببرد و متحمل هزینه‌های سنگینی شد. دو هزار نفر از نیروهایش کشته و بیش از هفت هزار نفر از آنها زخمی شدند و کلی از تجهیزاتشان از بین رفت. هر وقت رژیم صهیونیستی دچار چنین وضعیتی می‌شود دست به عملیات‌های کور و تروریستی می‌زند».

هانی زاده در پایان گفت: «ایران باید پاسخی کوبنده به اقدام تروریستی صهیونیست‌ها در کرمان که با عاملیت داعش انجام شده بدهد. محور مقاومت هم با هماهنگی کامل ایران عمل می‌کنند و حتما در زمان و مکان خودش این پاسخ داده خواهد شد».

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها