نماینده مجلس: حضور حماسی مردم در راهپیمایی۲۲ بهمن توطئه‌های دشمنان را خنثی خواهد کرد

کد خبر: 1274025

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: ۲۲ بهمن نماد تداوم انقلاب اسلامی ملت بزرگ ایران است. در طول ۴۵ سال همواره با حضور حماسی و شگفت‌انگیزخود قادر بودند توطئه‌های دشمنان را خنثی و این انقلاب با شکوه را با عزت و اقتدار همیشگی حفظ کنند.

 نماینده مجلس: حضور حماسی مردم در راهپیمایی۲۲ بهمن توطئه‌های دشمنان را خنثی خواهد کرد

حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمدرضا میرتاج الدینی نماینده تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک مبعث پیامبر اکرم ( ص)، ایام الله دهه فجر و با اشاره به اهمیت حضور مردم در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن، افزود: ۲۲ بهمن نماد تداوم انقلاب اسلامی ملت بزرگ ایران است. در طول  ۴۵ سال همواره با حضور حماسی و شگفت‌انگیزخود قادر بودند توطئه‌های دشمنان را خنثی و این انقلاب با شکوه را با عزت و اقتدار همیشگی حفظ کنند.

وی با بیان اینکه هیچ ملتی را نمی‌توانیم یاد کنیم که نزدیک به نیم قرن سالروز پیروزی انقلاب خود را به صورت راهپیمایی گسترده جشن بگیرند، گفت: با توجه به تمام دسیسه‌ها و توطئه‌هایی که دشمنان و مخالفان داخلی و خارجی طی ۴۵ سال بر علیه کشور ایران و مردم وارد کردند اما  ملت  بی بدیل جمهوری اسلامی هر سال باشکوه و عظمت این حماسه ملی را جشن می‌گیرند و چشم جهانبان را خیره می‌کنند. مردم ایران حضور در این اجتماع را به عنوان  یک واجب دینی و سیاسی برای  خود می‌دانند.

 عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، یاد آور شد: مردم ایران پیروزی انقلاب اسلامی خود را هر ساله با شکوه و عظمت جشن می‌گیرند. با حضور گسترده در راهپیمایی عظیم یوم‌الله ۲۲ بهمن همواره مشت محکمی بر دهان یاوه گویان میزنند.

حجت‌الاسلام میر‌تاج‌الدینی با اشاره به حماسه هشت سال دفاع مقدس ، گفت: ما در شرایط و عرصه‌های مختلف کشور شاهد این راهپیمایی‌ها و حماسه‌های مردمی بودیم که مردم خود حماسه آفریدند.

وی  با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران انقلاب مردمی است، اظهار کرد: مردم ایران هرسال با وجود فشارها و سختی‌های اقتصادی و سیاسی با وجود تمام مشکلات حتی در زیر برف و باران در این مراسم یوم الله ۲۲ بهمن شرکت می‌کنند و ما شاهد یک حماسه سیاسی با شکوه هستیم.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با تأکید بر حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن، تصریح کرد: مشارکت در این راهپیمایی یک وظیفه دینی، اجتماعی و ملی است. مشارکت گسترده در این راهپیمایی اهمیت مضاعفی نیز دارد. مثل همیشه ملت ایران یک حماسه سیاسی باشکوه خواهند آفرید.

حجت‌الاسلام میر‌تاج‌الدینی با اشاره به اینکه مسئولین نیز در این راهپیمایی همدل مردم خواهند بود، گفت: مسئولین از مردم هستند. در این فرصت ارزشمند شرایط گفت و گو با مردم هم قطعا ًخواهدشد. بستری است که مردم با مسئولین در خصوص مشکلات صحبت کنند.  این همراهی  نشان از مردمی بودن مدیران، مجریان و مسئولان کشور است.

وی با بیان اینکه حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن می‌تواند زمینه ساز حضور در انتخابات ماه آینده باشد، گفت: یو م الله ۲۲ بهمن روز امید ملت شریف ایران و روز یأس و نا‌امیدی برای دشمنان خواهد بود. همینطور سکویی خواهد بود که تمام ملت را برای مشارکت گسترده در انتخابات دعوت کند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: دشمنان و رسانه‌ها تلاش می‌کنند که فضای حمایتی مردم از کشور را ضعیف نشان دهند. باید توجه کنیم این مسائل طبیعی است. نشانگر ذات خبیث دشمنان است که همواره موفقیت‌های ما را کمرنگ جلوه می‌دهند. اما حضور مردم آنچنان گسترده و قوی خواهد بود که یاوه‌گویی‌ها همه کنار زده خواهد شد.

حجت‌الاسلام میر‌تاج‌الدینی، خاطر نشان کرد: راهپیمایی ۲۲ بهمن یک نماد بیرونی، یک حماسه اجتماعی، یک حضور میدانی است. انتخابات کشور نیز یک حماسه سیاسی است.  حضور گسترده و مشارکت در هر دو نشانگر این است که سرنوشت کشور  از همه جهات سیاسی و اقتصادی و ... برای مردم حائز اهمیت است./فارس

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فردانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها

      تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فردانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد