آغاز فرآیند مصاحبه شورای ائتلاف با نامزدهای انتخابات در تهران

کد خبر: 1274796

رییس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در شهر تهران از آغاز مصاحبه‌های تخصصی حوزه حکمرانی، با داوطلبان حضور در لیست نهایی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی خبر داد.

آغاز فرآیند مصاحبه شورای ائتلاف با نامزدهای انتخابات در تهران

 «پرویز سروری» رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در شهر تهران از آغاز مصاحبه‌های تخصصی حوزه حکمرانی، با داوطلبان حضور در لیست نهایی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب خبر داد.

وی با بیان اینکه فرایند مصاحبه ۳ روز به طول می‌انجامد، گفت: از حدود ۲۵۰ نامزد معرفی شده توسط کانون‌های تخصصی، افراد شاخص جبهه انقلاب و احزاب و جریانات سیاسی که شاخص‌های اولیه حضور در لیست تهران را دارند، سوالات تخصصی در حوزه قانونگذاری، حکمرانی و سیاست‌گذاری پرسیده خواهد شد و نامزدها از این جنبه ارزیابی می‌شوند.

وی افزود: روند شایسته‌گزینی شورای ائتلاف برای رسیدن به لیست واحد، بر اساس روش‌های علمی طراحی شده و با دقت تمام نیز، مرحله به مرحله، پیاده سازی خواهد شد.

سروری تصریح کرد: تلاش می‌کنیم با رفع نواقص مجلس یازدهم و تقویت نقاط قوت آن، نامزدهایی را به همشهریان عزیزمان معرفی کنیم که بتوانند با تکیه بر رأی مردم، در شکل‌گیری مجلسی کارآمدتر نقش مؤثر ایفا کنند.

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در تهران، همچنین با اشاره به برخی تلاش‌های رسانه‌ای برای اختلاف‌افکنی میان گروه‌ها و افراد حاضر در ائتلاف، تصریح کرد: هیچ اختلاف نظر مبنایی میان هیچ‌یک از جریانات سیاسی داخل ائتلاف وجود ندارد و تلاش‌ها برای دوگانه‌سازی‌ها مذموم است.

وی همچنین افزود: فلسفه وجود شورای ائتلاف نیروهای انقلاب (شانا)، ایجاد وفاق در میان گروه‌های مختلف جبهه انقلاب است. ما به اختلاف سلیقه‌ها احترام می‌گذاریم اما هیچ‌کس نباید اجازه دهد، اختلاف سلیقه به اختلاف نظر و انشقاق در وفاق، تبدیل شود./ مهر

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها