سردار فدوی: دشمن با انتخابات پرشور باز هم اشتباهات محاسباتی خود را خواهد دید

کد خبر: 1275118

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: آمریکا و همدستانش به عنوان شیاطین بزرگ بارها و علناً اعلام کرده‌اند که یک بار هم در برابر جمهوری اسلامی به پیروزی دست نیافته‌اند.

سردار فدوی: دشمن با انتخابات پرشور باز هم اشتباهات محاسباتی خود را خواهد دید

سردار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران روز پنجشنبه در یادواره هزار شهید شهرستان شوشتر اظهار کرد: از بدو پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون که ۴۵ سال گذشته جبهه باطل یک روز هم در مسیر دشمنی تمام عیار با جمهوری اسلامی متوقف نشده که البته طبق وعده الهی در نبرد حق و باطل پروردگار متعال پشتیبان حق است.

وی افزود: در کنار این مسئله باید اشاره کنیم که آمریکا و همدستانش به عنوان شیاطین بزرگ بارها و علناً اعلام کرده‌اند که یک بار هم در برابر جمهوری اسلامی به پیروزی دست نیافته‌اند.وی با اشاره به آیات قرآن در خصوص پیروزی نهایی حق بر باطل ابراز کرد: هرچه بیشتر به تکالیف خود عمل کنیم تحقق وعده الهی مبنی بر پیروزی جبهه حق بر باطل بیشتر ظهور می‌یابد. نمونه انجام این تکالیف را رزمندگان ما در دوران دفاع مقدس نشان دادند که با گذشت از جان و تقدیم ۲۰۰ هزار شهید همراه شد.

شهدا حتماً دستمان را می‌گیرند

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران بیان کرد: ما به بهانه شهدا در اصل برای خودمان مراسم می‌گیریم تا انشاءالله دستمان را بگیرند و حتماً این اتفاق خواهد افتاد چرا که وعده الهی است و در این خصوص تا می‌توانیم باید یاد شهدا را زنده نگه داریم چون خداوند متعال به شهید جایگاه شفاعت داده که بسیار قابل توجه است.

غیرت‌مندان خوزستان در دوره‌های مختلف نشان دادند تکالیف خود را می‌شناسند و به آن عمل می‌کنند

وی اضافه کرد: مردم بزرگوار ایران اسلامی خصوصاً غیرت‌مندان خوزستان در دوره‌های مختلف مانند دفاع مقدس و در عصر کنونی همانند ۲۲ بهمن سال جاری نشان دادند که تکالیف خود را به خوبی می‌شناسند و به آن عمل می‌کنند. لذا امیدواریم در ۱۱ اسفند ماه با حضور پررنگ خود در انتخابات هم امر رهبری را اطاعت نموده و به عزت جمهوری اسلامی بیفزاییم.

وی گفت: رهبر عظیم الشأن انقلاب اسلامی در دوره‌های گذشته در ماه‌های منتهی به انتخابات به این رویداد مهم اشاره می‌کردند اما برای انتخابات امسال از ابتدای سال در سخنرانی‌های مختلف تاکیدات فراوانی داشتند که نشان از اهمیت این دوره دارد.

دشمن با انتخابات پرشور باز هم اشتباهات محاسباتی خود را خواهد دید

وی اذعان کرد: یکی از نتایج پرشور بودن انتخابات این است که دشمن باز هم اشتباهات محاسباتی خود را خواهد دید و ضربه بسیار سنگینی را بر پیکره خود لمس می‌کند.به گزارش فارس، شهرستان شوشتر در دوران دفاع مقدس یک‌هزار شهید و صد‌ها جانباز و آزاده تقدیم انقلاب اسلامی نمود./فارس

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها