سردار زهرایی: جهادگران در جنگ رسانه ای با استکبار جهانی پیشتاز هستند

کد خبر: 1290784

رییس سازمان بسیج سازندگی گفت: امروز جهادگران در جنگ تمام عیار و همه جانبه رسانه‌ای مقابل استکبار جهانی، پیشتاز هستند.

سردار زهرایی: جهادگران در جنگ رسانه ای با استکبار جهانی پیشتاز هستند

رییس سازمان بسیج سازندگی گفت: امروز جهادگران در جنگ تمام عیار و همه جانبه رسانه‌ای مقابل استکبار جهانی، پیشتاز هستند. 

آیین اختتامیه جشنواره ملی جهادگران با حضور سردار محمدزهرایی رییس سازمان بسیج سازندگی در سالن همایش‌های بین‌المللی دانشگاه انقلاب اسلامی تهران برگزار شد.

در این اختتامیه سردار زهرایی گفت: بسیج در قلب خبیث جبهه استکبار هم جای پیدا کرده است. بعد از عملیات وعده صادق، جنبش و خیزش دانشجویی جدیدی در دانشگاه‌های آمریکا و اروپا شکل گرفت و این نشان دهنده سرعت بالای تغییر و تحولات در جهان است. امروز که ما داعیه داران رویکرد و عمل جهادی هستیم، باید از سایرین یک قدم جلوتر باشیم؛ یعنی به معنای واقعی پیش رونده و پیش برنده‌تر از دیگران در زمینه‌های مختلف عمل کنیم.

وی با اشاره به اینکه عنصر جهادی در همه عرصه‌های جنگ علیه دشمن مشترک است، افزود: جهادگران در موقعیت‌های مختلف از جمله در ۸ سال جنگ تحمیلی، دفاع از حرمین، دفاع از امنیت و جنگ سلامت در ایام ویروس کرونا در خط مقدم پرچم را دست گرفته‌اند. همچنین جهادگران در سیل و زلزله‌ها با مدیریت بحران خط مقدم را حفظ کردند و در عرصه جنگ اقتصادی، کارآفرینان صندوق‌های قرض‌الحسنه و گروه‌های جهادی تخصصی فعال هستند. امروز نیز جهادگران در جنگ تمام عیار و همه جانبه رسانه‌ای مقابل استکبار جهانی، پیشتاز هستند.

رییس سازمان بسیج سازندگی در ادامه سخنان خود با اشاره به جشنواره جهادگران گفت: برپایی جشنواره ملی جهادگران می‌خواهد قدرت و توان جهادگران را در جنگ رسانه‌ای و جنگ روایت‌ها نشان دهد و توانمندسازی گروه‌های جهادی در روایت هنری و رسانه‌ای حرکت‌هایشان از مهمترین اهداف این جشنواره است. جهادگران در عرصه‌های مختلف خوش درخشیدند و امروز هر گروه جهادی تولید کننده یک اثر فاخر هنری رسانه‌ای است.

وی افزود: در این جشنواره ۳۰ هزار اثر در مراحل قشری و استانی به دبیرخانه جشنواره رسید که از این آمار ۷۱۲ اثر به داوری جشنواره رسیده و پس از داوری نهایی ۸۰ اثر در عرصه‌های مختلف حائز رتبه و شایسته تقدیر در سطح ملی شده‌اند. امیدواریم بتوانیم با ظرفیت‌سازی، از این جریان رسانه‌ای در آینده حمایت بیشتری شود و با قدرت بیشتری این مسیر را ادامه دهیم./مهر

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها