سردار حاجی‌زاده: حضور مردم در انتخابات پُر کردن خشاب نیروهای مسلح است

کد خبر: 1277930

فرمانده هوافضای سپاه:حضور مردم در پای صندوق‌های رای امنیت‌‌زا و پر کردن خشاب نیروهای مسلح و پر کردن مشت نیروهای مسلح است؛ مردم غفلت نکنند بیایند. آمدن مردم زنده بودن کشور را نشان می‌دهد و حتما تولید امنیت و قدرت می‌کند.

سردار حاجی‌زاده: حضور مردم در انتخابات پُر کردن خشاب نیروهای مسلح است

فرمانده هوافضای سپاه پس از حضور در انتخابات گفت: از کسانی که هنوز تردید دارند و تصمیم نگرفتند خواهش می‌کنیم غفلت نکنند و پای صندوق‌های رای بیایند.

سردار امیرعلی حاجی زاده در اولین دقایق آغاز فرآیند رأی‌گیری انتخابات «مجلس شورای اسلامی» و «مجلس خبرگان رهبری» در انتخابات شرکت کرد و گفت: شرط کافی برای حفظ امنیت و ایستادن قدرتمندانه مقابل دشمن، حضور مردم، همگرایی، وحدت و یکپارچگی است.

وی با بیان اینکه یکی از عوامل مهم امنیت، حضور مردم در پای صندوق‌های رای است، اظهار داشت: از کسانی که هنوز تردید دارند و تصمیم نگرفتند خواهش می کنیم غفلت نکنند و پای صندوق های رای بیایند.

فرمانده هوافضای سپاه ادامه داد: یک روزی باید سلاح دست می گرفتیم و مقابل دشمنان می ایستادیم امروز هم با حضور در صندوق های رای همین کار را می کنیم.

حاجی زاده تاکید کرد: حضور مردم در پای صندوق های رای امنیت‌زا و پر کردن خشاب نیروهای مسلح و پر کردن مشت نیروهای مسلح است؛ مردم غفلت نکنند بیایند.

وی گفت: آمدن مردم زنده بودن کشور را نشان می دهد و حتما تولید امنیت و قدرت می کند./ ایسنا

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها