اخراج پیروانی در اعتراض به اخطار بیرانوند

کد خبر: 1276366

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در اعتراض به تصمیم داور دیدار با تراکتور کارت قرمز گرفت.

 اخراج پیروانی در اعتراض به اخطار بیرانوند

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در اعتراض به تصمیم داور دیدار با تراکتور کارت قرمز گرفت.

علیرضا بیرانوند در دقایق تلف شده دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و تراکتور تبریز که به برتری 2 بر صفر سرخپوشان انجامید، به دلیل اتلاف وقت با کارت زرد سید وحید کاظمی مواجه شد تا دیدار هفته آینده با ذوب‌آهن اصفهان را از دست بدهد.

بعد از پایان مسابقه، افشین پیروانی مدیر تیم فوتبال پرسپولیس نسبت به تصمیم کاظمی اعتراض کرد که داور بازی به او کارت قرمز نشان داد.

پرسپولیس روز چهارشنبه 9 اسفند بدون بیرانوند و پیروانی به مصاف ذوب‌آهن اصفهان می‌رود.

 پیروانی: پرسپولیس مشکل مالی دارد/ دوست نداشتیم بیرانوند محروم شود

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ما خیلی محترمانه با داور صحبت کردیم و فقط دوست نداشتیم بیرانوند بازی بعدی را از دست بدهد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، افشین پیروانی درباره اخراجش پس از پایان بازی با تراکتور اظهار داشت: ما خیلی محترمانه با داور صحبت کردیم و هیچ بحث خاصی نبود. ما دوست نداشتیم بیرانوند که بهترین دروازه‌بان حال حاضر فوتبال ماست برایش این اتفاق بیفتد و در بازی بعدی پرسپولیس نباشد.

وی در مورد این موضوع که فرشاد فرجی گفته است که 30 درصد دریافتی داشته‌اند،‌ گفت: بله باشگاه پرسپولیس مشکل مالی دارد و دریافتی‌ها 30 درصد است. همه زحمت و تلاش می‌کنند و به کادر فنی و بازیکنان خسته‌نباشید می‌گوییم و از هواداران‌مان می‌خواهیم که حمایت کنند تا بتوانیم به هدف‌مان که قهرمانی است، برسیم.

پیروانی درباره گلزنی عیسی آل‌کثیر تصریح کرد: عیسی هم بعد از مدت‌ها بازی کرد، امروز، روز خوبش بود و به او خسته نباشید می‌گویم./تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها