مورایس: برخی مواقع اتفاقاتی می‌افتد که از انرژی تهی می‌شوم

کد خبر: 1284800

سرمربی سپاهان گفت: بعضی اوقات اتفاقاتی می‌افتد که از انرژی تهی می‌شوم اما سعی می‌کنم در شرایطی قرار بگیرم که برگردم و انرژی خودم را بازیابی کنم.

 مورایس: برخی مواقع اتفاقاتی می‌افتد که از انرژی تهی می‌شوم

ژوزه مورایس در نشست خبری پیش از دیدار با نساجی مازندران گفت: بازی جالب و جذابی با نساجی است،. آنها در شرایطی هستند که  می‌خواهند از ما امتیاز بگیرند .

وی ادامه داد: نساجی تیمی است که برای ما چالش‌ساز خواهد بود پس حریف قابل احترامی برای ما است. امیدواریم برای بازی فردا آماده باشیم و بهترین‌ها برای ما رخ دهد.

مورایس در مورد نحوه حضور هواداران در تمرین سپاهان پس از مصاحبه اخیر وی اظهار داشت: برخی مواقع شرایط میزبانی صحیح از هواداران فراهم نیست و باتوجه به زمینی که داریم، گاهی اوقات امکان میزبانی را نداریم؛ 2 زمین داریم و آن زمینی که جایگاه هواداران دارد، اکنون در حال تعمیر است و زمین دیگر تمرین شرایط مساعد برای حضور هواداران ندارد.

سرمربی سپاهان در مورد شرایط خودش گفت: با توجه به نتایج اخیر قطعاً از نتایج خوشحال نیستم، خوشبختی و خوشحالی برای من بردن است.

 مورایس در مورد تغییرات ترکیب سپاهان در بازی گذشته و استفاده از سه دفاع در ترکیب تیم خاطرنشان کرد: تغییراتی ایجاد کردیم که بتوانیم بازی بهتری ارائه دهیم و تیم را پیش ببریم و این انتقاد را می‌پذیرم؛ باید با 9 یا 10 مدافع بازی می‌کردیم، وقتی توپ را نداشتیم.

سرمربی سپاهان گفت: برای فردا دانشگر مصدوم و کریمی محروم هستند، آریا یوسفی هنوز مصدوم است و در شرایط خوبی از نظر ریکاوری قرار دارد اما این احتمال را برای بازی فردا در نظر می‌گیریم زیرا تمرین با تیم را شروع کرده است.

مورایس در مورد این‌که انرژی قبلی را ندارد، گفت: این فصل اتفاقات تأثیرگذاری افتاد که شرایط عادی پیش نرفت، ما باید بعد از این شگفتانه‌ها ریکاوری کنیم و مسیر را ادامه دهیم.برخی چیزها برای من عادی نیستند، متوجه هستم که زندگی برخی مواقع چالش‌هایی دارد که نمی‌دانیم چطور باید از پس آن بر بیاییم اما باید این کار را انجام دهیم.

وی عنوان کرد: بعضی اوقات اتفاقاتی می‌افتد که از انرژی تهی می‌شوم اما سعی می‌کنم در شرایطی قرار بگیرم که برگردم و انرژی خودم را بازیابی کنم و تا آخر فصل این‌طور پیش بروم.

مورایس خطاب به هواداران سپاهان گفت: در یک رقابت حریفانی داریم، ما امسال حریفانی داشتیم که علیه ما شکایت‌هایی داشتند و همه می‌دانید حریفان ما چه کسانی هستند، خوشحال خواهند بود که ما را علیه یکدیگر ببینید زیرا تنها از این راه پیروز خواهند شد. پیشنهاد می‌کنم هواداران متوجه شوند که حریف ما در خانه ما نیست، این بازیکنان شایسته حمایت هستند زیرا تنها با یکدیگر می‌توانیم شرایط را بازگردانیم، علیه کسانی که می‌خواهند در شرایط دیگری باشیم.

وی افزود: به همین دلیل می‌خواهم هواداران به ورزشگاه بیایند و فکر کنند باید با چه کسی بجنگند، شاید با بازیکنان یا با حریفان یا با توجه به شرایطی که اطراف تیم اتفاق افتاده است، با توجه به همه شرایطی که هست، فقط با یکدیگر می‌توانیم به مسیر متفاوت برویم، وقتی شرایط سخت است به اتحاد بیشتری نیاز داریم.

سرمربی سپاهان گفت: سؤالات زیادی هست اما این نشست خبری برای بازی فردا است ولی خوشحال خواهم بود در مورد سؤالات شما نشست خبری داشته باشیم، برای بعضی از آن‌ها جواب‌هایی وجود دارد که واقعیت‌های زیادی دارد./تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها