مورایس: سپاهان شایسته بُرد در شهرآورد اصفهان بود

کد خبر: 1286184

سرمربی تیم فوتبال سپاهان با اشاره به برد یک بر صفر این تیم در شهرآورد اصفهان، گفت: سپاهان شایسته این برد بود.

مورایس: سپاهان شایسته بُرد در شهرآورد اصفهان بود

سرمربی تیم فوتبال سپاهان با اشاره به برد یک بر صفر این تیم در شهرآورد اصفهان، گفت: سپاهان شایسته این برد بود.

خوزه مورایس عصر چهارشنبه در نشست خبری پس از دیدار با ذوب‌آهن اظهار داشت: این بازی دربی با احساسات رو به رو بود و بازی ساده‌ای نبود.

وی با بیان اینکه در این بازی از خود ثبات نشان دادیم، گفت: ذوب‌آهن باتوجه به اتفاقات اخیر از نظر احساسی بر ما برتری داشت؛ به بازیکنان بابت تلاش، کنترل خود بر بازی و اتفاقاتی که در ۲ بازی اخیر و جو پیرامون تیم داشتند، تبریک می‌گویم. در این بازی با نتیجه یک بر صفر پیروز شدیم که به نظر من شایسته این برد بودیم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان خاطرنشان کرد: به عنوان یک سازمان‌دهی حرفه‌ای باید از پس این مشکلات بر بیاییم. باید روی کار خودمان تمرکز داشته باشیم و بهترین خودمان را انجام دهیم.

مورایس ابراز داشت: آرزو می‌کردیم در این بازی حمایت بیشتری داشته باشیم اما بازهم باید کارمان را به صورت حرفه‌ای انجام دهیم؛ به هر حال حتی چهره من هم موقع ترک زمین مانند بازنده‌ها بود.

وی افزود: از هوادارانی که در بازی امروز از ما حمایت کردند، تشکر می‌کنم؛ درک می‌کنم شرایط ساده نیست اما همه چیز قابل تغییر است.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان ادامه داد: به هر حال، حتی وقتی ببرید افرادی هستند که ضد شما هستند و حمایت نمی‌کنند و به همه این تفاوت‌ها احترام می‌گذارم.

مورایس اظهار داشت: فکر نمی‌کنم این اتفاق برای اولین‌بار در این باشگاه باشد، اما شاید زمانی نیز باشد که اسم من را صدا می‌زنند درحالیکه مربی دیگری روی نیمکت است.

وی افزود: نویدکیا دوست من و اسطوره باشگاه است، در آینده چرا که نه؟! از نظر من برای بالا آمدن نباید پا روی کسی بگذاریم، با هم بودن را بیشتر قبول می‌کنم و آرزو می‌کنم ارزش واقعی را برای همه داشته باشیم./مهر

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها