انتقال پول از آلمان به ایران

کد خبر: 1045604

7bgSho51tzqk

انتقال پول به ایران و یا به عبارتی ارسال ارز به ایران همواره در طول سالیان دراز برای ایرانیان یکی از بزرگترین مشکلات و دغدغه ها بوده است. درواقع بدلیل تحریم های بانکی ایران توسط آمریکا، افراد با اقامت ایران از دسترسی به نظام پولی و بانکی بین المللی محروم هستند.

با خدمات ارزی نوین جی ادز دیگر انتقال پول از اروپا به ایران مشکل شما نخواهد بود و در چند قدم ساده میتوانید از اروپا به ایران پول بفرستید.

بدین منظور بسیاری از مشاغلی که در داخل ایران که بسته به نوع کسب و کار خود، در آمد های ارزی دارند و یا به موجب صادرات و یا هر گونه تجارتی، قادر نیستند که درآمد های خود را در ایران دریافت نمایند، با مشکلات بسیاری مواجه هستند. در این بین ممکن است راه های بسیاری را امتحان کرده باشند و در این راه ها، بدلیل واسطه های غیر قابل اعتماد و یا بلوکه شدن پول در بانک های مبدا یا مقصد، منجر به تحمل ضرر و زیان شده باشند.

در این بین به دلیل تعداد کثیر ایرانیان مقیم در اروپا و فعالیت های اقتصادی گسترده آنان، درخواست برای ارسال پول از اروپا  به ایران و به ویژه درخواست انتقال پول از آلمان به ایران بسیار زیاد می باشد و در کنار درخواست های ارسال پول از انگلیس به ایران، ارسال پول از فرانسه به ایران و ارسال پول از اسپانیا به ایران، درصد کثیری از درخواست های انتقال ارز یورو یا پوند به ایران را شامل می شوند.

به عنوان نمونه اکثر روش هایی که بمنظور انتقال پول از آلمان به ایران موجود است، شامل محدودیت ها و موانع زیادی است و در این روش ها معمولا ایرانیان (صرافی های) داخل کشور با استفاده از حساب های دوستان و آشنایان خود در اروپا و یا ترکیه اقدام به دریافت ارز یورو و تحویل ریال در ایران می نمایند. در این روش ممکن است خطرات بسیاری هم برای شخص ارسال کننده پول و هم برای دریافت کننده ارز که هر دو شخص در اکثر موارد اصالت ایرانی دارند، بوجود آید. بموجب آن، هر ان امکان بلوکه شدن و پیامد های قانونی نظیر اتهام های پول شویی و غیره وجود داشته باشد. علاوه بر این خطرات، محدودیت در مقدار پول یا ارز جهت انتقال نیز وجود دارد. زیرا که اغلب حساب های گیرنده در اروپا و یا ترکیه، به نام شخص است و حد بالای مشخصی را دارند.

روش های دیگری که در این بین وجود دارد بصورت کاملا سنتی و به شکل تحویل نقدی ارز در اروپا و دریافت تومان در ایران می باشد. موانع موجود در این بین نیز بسیار آشکار می باشد و در درجه اول تامین ارز به صورت نقد برای بسیاری از افرادی که در اروپا ساکن هستند، غیر ممکن است، در صورت امکان نیز، شخص تحویل گیرنده یورو در یک شهر مشخصی است و محدودیت های بسیاری از نظر مقدار ارز قابل انتقال نیز وجود خواهد داشت. 

تحریم ها حتی برای انتقال ارز با مبالغ پایین نیز مشکلات زیادی را برای خانواده ها و یا افرادی که خارج از ایران مقیم هستند و قصد انتقال پول به ایران را دارند، بوجود آورده است. از آنجا که عمده درخواست های ارسال پول از اروپا به ایران را انتقال های پول بین خانواده ها و دوستان را شامل می شود، برای این عزیزان نیز که قصد دارند مبالغ پایینی را بصورت دوره ایی و یا ماهیانه ارسال نمایند، ممکن است مشکلاتی وجود داشته باشد. اغلب صرافی ها مبالغ پایین را انجام نمی دهند و یا در صورت انجام، کارمزد های بسیار بالایی را درخواست می نمایند و عملا امکان انتقال پول از اروپا به ایران با روش های سنتی، به صرفه نیست و یا در کل امکان پذیر نمی باشد.

7ptYeFh6YOWF

به طور معمول افرادی که قصد ارسال پول به ایران را دارند ممکن است، یکی از مشکلات زیر را داشته باشند.

  1. بحث اعتماد به شخص در خارج از ایران:

فردی که درخواست انتقال پول به ایران را دارد، مجبور است، به یک فردی در خارج از ایران که تا بحال هیچگونه آشنایتی با او ندارد و همچنین بدون اینکه قراردادی وجود داشته باشد و یا هر گونه حمایت قانونی از این فعالیت شود، مجبور است تنها اعتماد کند و مبلغ مورد نظر انتقال را به آن فرد تحویل دهد. این امر برای بسیاری از افراد ناخوشایند است و تا لحظه رسیدن پول به مقصد و واریز آن به فرد گیرنده در ایران، استرس زا و نگران کننده خواهد بود.

  1. محدودیت در مبلغ انتقال:

بسیاری از افراد ممکن است قصد داشته باشند تا مبالغی بالا را که به جهت کسب و کار خود و یا تجارتی که انجام داده اند به ایران انتقال دهند. در این صورت عملا بحث های اعتماد پر رنگ می شود و شخص فرستنده پول با مشکلات عدیده ایی روبرو خواهد شد و در مواردی ممکن است مجبور به پرداخت کارمزد های غیر معمول و بالا شود و در مواردی نیز بدلیل بحث های مالیاتی، عملا قادر به انتقال ارز خود نشوند.

  1.  

    کارمزد های بالا:

در کنار همه موانع یاد شده ی فوق، به دلیل مشکلات بسیاری دیگر و چند لایه بودن واسطه ها، کارمزد انتقال ارز از خارج به داخل ایران بالا می باشد. علاوه بر اینکه نرخ خرید ارز در قیمتی پایین تر از نرخ خرید ارز در کشور محاسبه می شود. همچنین کارمزد هایی بین 6 تا 12 درصد نیز تعیین می گردد (برای مبالغ پایین و یا بسیار بالا).

جی ادز در بخش خدمات ارزی خود با چندین سال سابقه در زمینه تبلیغ در گوگل در بستر اینترنت و دریافت و انتقال ارز به شرکت های بین المللی، راحت ترین و کم کارمزد ترین خدمات انتقال پول به ایران را برای هموطنانمان راه اندازی نموده است و از این طریق میزان ارز مورد نیاز خود را از محل خارج از ایران تامین می نماید و دلیل اصلی کارمزد های پایین و نرخ های مناسب جی ادز، همین امر می باشد.

DuuDBUyI9HdF

بنابر این اگر که در اروپا هستید و قصد ارسال پول به ایران را دارید، می توانید در چند قدم ساده این کار را انجام دهید و از خدمات ارزی جی ادز استفاده نمایید. جی ادز حدی در مبلغ انتقال پول به ایران ندارد و تنها حد پایین ارز معادل 500 دلار در نظر گرفته شده است و حد بالا می تواند هر میزانی باشد.

کل فرایند انتقال پول از اروپا به ایران به این صورت می باشد که بعد از ثبت سفارش از طریق تماس تلفنی و یا پورتال جی ادز و ارسال مدارک مورد نیاز جی ادز، در طی دو تا چهار ساعت شماره حساب یک شرکت بین المللی معتبر در آلمان، به شما ارائه می گردد. سپس شما از بانک خود به این حساب مبلغ مد نظر خود را واریز می کنید و معادل ریالی دلار واریزی خود را در ایران به صورت تومان دریافت می نمایید.

بدلیل اینکه شرکت دریافت کننده ارز در آلمان، بسیار معتبر و بین المللی می باشد و هیچ گونه ردی از ایران در آن نیست، عملا هیچ گونه ترس از مشکلات مالیاتی و قوانین ضد ایرانی بانک ها را شامل نمی شود.

اگر که برای اولین بار است که از خدمات ارزی نوین جی ادز استفاده می کنید کل زمان مورد نیاز از واریز وجه در اروپا تا دریافت تومان در ایران 4 روز کاری است و برای تراکنش های دوم به بعد، کل زمان مورد نیاز از واریز یورو در اروپا و دریافت تومان در ایران، تنها یک روز کاری می باشد.

DLkXcp65iZ9m

بنابر این با استفاده از خدمات انتقال پول جی ادز، شما از چهار مزایایی که عمده دغدغه ی تمامی افرادی است که قصد ارسال پول به ایران را دارند، بهرمند می شوید. این چهار مزایا عبارت اند از:

  1. تضمین کمترین کارمزد در بازار ، با استفاده از خدمات انتقال ارز جی ادز شما کمترین کارمزد دریافت ارز از خارج را پرداخت خواهید نمود و این نرخ ثابت بوده و هیچ گونه کارمزد پنهان دیگری وجود ندارد.
  2. انتقال پول در سریعترین زمان، در واقع تنها برای تراکنش اول 4 روز کاری و برای دفعات بعدی تنها فقط یک روز کاری برای انجام انتقال ارز و دریافت معادل ریالی در ایران لازم است. برای اطمینان بیشتر و آشنایی با روند کار، میتوانید در تراکنش اول حد پایین را انتقال داده و در تراکنش های بعدی که زمان انتقال تنها یک روز کاری می باشد، مبلغ مورد نظر خود را انتقال دهید.
  3. اعتبار و عقد قرارداد، شما می توانید با حضور در دفتر جی ادز در تهران، قرارداد مربوط به انتقال پول خود را منعقد کنید.
  4. امکان انتقال پول بدون محدودیت ، در واقع شما با استفاده از خدمات ارزی جی ادز می توانید روزانه معادل 500 دلار آمریکا تا 100 هزار دلار آمریکا را در هر تراکنش منتقل کنید. حتی برای مبالغ با حجم بالا نیز شما می توانید اقدام کنید و در این مورد بهتر است از مشاوره کارشناسان ارزی جی ادز استفاده نمایید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید در دفتر جی ادز در تهران حضور یابید و ضمن دریافت راهنمایی های لازم، اقدام به عقد قرارداد و انتقال وجه مربوطه، نمایید.

 جهت دریافت مشاوره با شماره تماس 02166565000 داخلی 116 بخش خدمات ارزی جی ادز یا با شماره واتس آپ 989038044350+ تماس حاصل فرمایید.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت