کسب درآمد از شبکه های اجتماعی با نیلانت

کد خبر: 1116755

کسب درآمد از شبکه های اجتماعی با نیلانت

افزایش درآمد با استفاده از خدمات شبکه های اجتماعی

از پرمنفعت ترین فعالیت های یک بیزینس آنلاین، حضور در شبکه های اجتماعی به شمار می آید که بایستی این موضوع مورد توجه هر تجارت آنلاین و وب سایتی قرار گیرد. در این مقاله قصد داریم به آموزش کسب درآمد از شبکه های اجتماعی بپردازیم تا بتوانید با بکارگیری شبکه های اجتماعی در کسب و کار خود به سود قابل توجهی دست یابید. از این رو، تا پایان مقاله ما را همراهی نمایید.

 

تبدیل شدن به مشاور تولید محتوا و استاد استوری های اینستاگرام

کسب درآمد از شبکه های اجتماعی

هم اکنون، اینستاگرام را می توان از بزرگترین و محبوب ترین شبکه های اجتماعی در جهان به شمار آورد. با توجه به معرفی قابلیت های مختلفی از سوی اینستاگرام به طور مقطعی، این شبکه توانست به رسانه ای بسیار کاربردی و بزرگ تبدیل شود. امکان استوری گذاشتن، یکی از همین قابلیت ها محسوب می گردد. محبوبیت این شبکه به اعتقاد کارشناسان این حوزه، از زمان اضافه شدن این قابلیت به میزان 40 درصد افزایش پیدا کرده است و همچنین می توان بالغ بر هشتصد میلیون نفر را تعداد کارابران این شبکه دانست. به اعتقاد خیلی از افراد موفق، استوری ها در تجارت آنها توانسته است عملکرد بهتری را در مقایسه با فعالیت های مشابه در اسنپ چت از خود نشان دهد. وقت زیادی از کاربران برای مشاهده استوری ها گرفته نمی شود و به راحتی می توانند آنها را ببینند. بدین ترتیب، تبلیغات انتشار یافته از این طریق به منظور دیده شدن، شانس زیادی دارند. برندهای بزرگ تجاری به وسیله استوری ها، هر روز با مشتریان و کاربران خود ارتباط دارند. شما نیز امکان نمایش خدمات و محصولات خود را با استفاده از تولید محتوا و تصاویر جذاب برای کاربران زیادی توسط استوری ها خواهید داشت.

 

اهمیت اینستاگرام و کسب درآمد از اینستاگرام:

زمانی که اینستاگرام در استور های گوشی های همراه برای اولین بار در دسترس قرار گرفت کمتر کسی فکر میکرد که با این برنامه بتوان کسب درآمد کرد. ولی امروزه حتی سنتی ترین کسب و کار ها هم به فکر ایجاد یک پیج اینستاگرام افتاده اند. البته در این بین شیوع کرونا و ممنوعیت خرید و فروش حضوری هم بی تاثیر نبوده است. در اهمیت اینستاگرام همین کافی است که تمام برند های مهم و برتر جهان علاوه بر تبلیغات و روند معمول فروش دارای یک پیج اینستاگرام می باشند که  از آن طریق هم تبلیغات و فروش خود را انجام می دهند. در ابتدا هم این برنامه با هدف بیزینس طراحی نشده بود ولی با دیدن تمایل کاربران به انجام کسب و کار در این برنامه امکانات خاصی مانند بیزینس اکانت برای کاربران در نظر گرفته شد. همچنین در این برنامه افرادی مانند: سلبریتی ها هم  با گرفتن تبلیغات کسب درآمد می کنند. در کشور ما همین برنامه توانسته  است که بیشتر از بسیاری از  نهاد های دولتی ایجاد شغل و درآمد برای افراد مختلف داشته باشد و از ورشکستگی کسب و کار های کوچک ممانعت به عمل آورد. به همین دلیل در سال های اخیر روند  خرید فالوور اینستاگرام رونق بیشتری یافته است. البته کسب درآمد از برنامه اینستاگرام دارای اصولی می باشد که در صورت رعایت نکردن آن نمی توانید به آنچه که می خواهید برسید.

 

ارتقای محتوای خود به وسیله کانال و ویدیوهای یوتیوب

کسب درآمد در یوتیوب

حال به بررسی خدمات شبکه های اجتماعی همچون یوتیوب می پردازیم. دو میلیارد نفر در ماه از یوتیوب استفاده می کنند و با توجه به این که این شبکه به عنوان زیر مجموعه گوگل محسوب می گردد، امکان استفاده از سیستم تبلیغات هوشمند و منحصر به فرد گوگل در یوتیوب وجود خواهد داشت. این بدان معنی است که شما می توانید فرصت های تبلیغاتی فوق العاده و بی نظیری را با فعالیت در یوتیوب به دست آورید. از دیگر خدمات شبکه های اجتماعی همچون یوتیوب، قرار دادن محتوای Gated Content یا قفل شده در آن می باشد که می توانید از کاربران به ازای نمایش محتوای تان، درخواست پر کردن فرم مورد نظر خود را نمایید. این فرم ها می توانند مواردی همچون درخواست ایمیل، اسم و غیره را در بر گیرند. هر چند ممکن است محتوای قفل شده برای خیلی از کاربران چندان خوشایند نباشد، ولی با انجام این کار قادر به بازاریابی ایمیلی نیز در کنار بازاریابی محتوایی خواهید بود. برخی از فعالان در این حوزه، تقاضای اطلاعات مختلف دیگری را در ازای نمایش محتوای قفل شده دارند. شما با کمک این روش توانایی انتشار و تولید ویدیوهایی که کاربران خاص در پی آنها هستند را خواهید داشت و در نتیجه می توانید توسط سیستم حرفه ای تبلیغات گوگل و یوتیوب کسب درآمد کنید.

 

کسب درآمد در یوتیوب از طریق خرید سابسکرایب یوتیوب

سئو یوتیوب

خرید سابسکرایب یوتیوب، یکی دیگر از راهکارهای افزایش تعداد سابسکرایب است که هم اکنون دارای طرفداران زیادی می باشد. در حقیقت خرید سابسکرایب یوتیوب می تواند کمک شایانی به رشد کانال یوتیوب شما کند، ولی به جهت هوشمند بودن الگوریتم های یوتیوب، بایستی توجه زیادی به منبعی که سابسکرایب را از آن می خرید، داشته باشید. زیرا که ممکن است صدمات جبران ناپذیری به کانالتان با خرید ربات یا بات وارد شود. با توجه به بروز رسانی های انجام شده توسط الگوریتم های یوتیوب به صورت مداوم، از این رو، این الگوریتم ها قادر به شناسایی ربات های کانال های مختلف در حداقل زمان ممکن بوده و می توانند به صاحب کانال هشدار دهند که در صورت ادامه یافتن این کار، کانال شان مسدود خواهد شد. خرید سابسکرایب یوتیوب واقعی بر عکس سابسکرایب فیک، می تواند کمک شایانی به رشد کانال شما نماید که البته لازم به ذکر است که همین خرید واقعی نیز باید به شکل مستمر انجام شود، چرا که از دید الگوریتم های هوشمند یوتیوب، افزایش ناگهانی تعداد سابسکرایبرها می تواند امری ناخوشایند به شمار آید. در صورتی که قصد خرید سابسکرایب یوتیوب واقعی را دارید، می توانید اقدام به برقراری ارتباط با کارشناسان و مشاوران شرکت نیلانت نمایید و به کسب درآمد از یوتیوب در حداقل زمان ممکن بپردازید.

 

دلایل اهمیت خرید سابسکرایب یوتیوب

خرید سابسکرایب یوتیوب

ممکن است در صورتی که تازه به عضویت یوتیوب درآمده باشید، کار در این پلتفرم اجتماعی بزرگ با وجود رقبای زیادی که فعالیت خود را قبل از شما آغاز کرده اند، امری دشوار و مأیوس کننده به نظر برسد. خیلی از افرادی که با هدف افزایش درآمد خود، این شبکه اجتماعی را برمی گزینند، ممکن است در همان شروع کار به دلیل داشتن تصور سخت و پیچیده بودن کار با آن، دچار یأس و ناامیدی شده و دست از تلاش کردن بردارند. بر اساس آمار، یوتیوب دارای بالغ بر یک میلیارد و سیصد میلیون نفر کاربر فعال بوده و سیصد ساعت ویدیوی جدید در هر دقیقه به آن اضافه خواهد شد. هر چند این آمار اندکی عجیب و شگفت انگیز به نظر می آید، ولی با این حال، روشی برای کاربران تازه عضو شده در یوتیوب جهت بهتر دیده شدن وجود دارد. خرید سابسکرایب یوتیوب را می توان یکی از ساده ترین راهکارها جهت رشد کانال و بهتر دیده شدن یک عضو تازه وارد به این شبکه اجتماعی در بین انبوهی از رقبا دانست. علاوه بر اینکه خرید سابسکرایب یوتیوب برای افراد تازه وارد یک راه بی نظیر و عالی جهت افزایش درآمد محسوب می گردد، بلکه برای افرادی که سالها به فعالیت در این شبکه اجتماعی مشغولند نیز بهترین گزینه به شمار می آید. شما با خرید سابسکرایب یوتیوب می توانید شاهد رشد کانالتان، بهتر دیده شدن ویدیوهایتان به وسیله بازدیدکنندگان جدید و همچنین قرارگیری کانالتان در منوی اصلی یوتیوب خواهید بود.

 

انحصاری کردن برند خود برای دهه 70 و 80 یا نسل زد در شبکه های اجتماعی

نسل زد که از آنها به عنوان نسل فناوری و اینترنت نیز یاد می شود، به متولدین دهه 1990 و 2000 اطلاق می گردد و در ایران به دهه های 70 و 80 نسل زد گفته می شود.

با توجه به آشنایی متولدین این نسل از همان کودکی با تکنولوژی امروزی، از این رو، در مقایسه با نسل قبل بهتر می توانند با شبکه های اجتماعی ارتباط برقرار نمایند. با ارائه این توضیحات باید اینگونه بگوییم که سلیقه و موارد مورد علاقه این نسل بایستی نسبت به سایر نسل ها در اولویت قرار گیرد.

بر اساس یک مطالعه انجام شده، در سراسر جهان، دانشجویان و دانش آموزان امروزی اقدام به چک کردن اینستاگرام و اسنپ چت خود به طور متوسط بین 15-10 بار در طول روز می کنند. برای خیلی از تجارت ها و برندها، این نسل جدید از مصرف کنندگان و مشتریان می تواند، هدف مهمی تلقی شود. از این رو، تجارت هایی که قادر به برقراری ارتباط با این افراد و تحت پوشش قرار دادن نیازهای شان هستند، می توانند تبدیل به قدرتمندترین و بزرگترین تجارت های فعال در زمینه بازاریابی آنلاین شوند. شما نیز می توانید خدمات و محصولاتی متناسب با سلیقه آنها را فراهم نمایید.

 

آشنایی بیشتر با نیلانت

آکادمی نیلانت یک شرکت ارائه دهنده خدمات مبتنی بر وب هستش که عمده فعالیتش روی دیجیتال مارکتینگ و سئو هستش. مدیر نیلانت آقای امیر مهدی یوسف زاده می باشد که می توانید برای سفارش سئو سایت به طور مستقیم با ایشون ارتباط برقرار کنید. همچنین نیلانت توسعه دهنده نیلا پنل هستش که می توانید با استفاده از آن تمامی خدمات شبکه های اجتماعی رو به طور مستقیم سفارش بدید.

 

سخن پایانی

با توجه به مطالب ذکر شده در بالا، می توانیم بگوییم که فعالیت در شبکه های اجتماعی دارای پتانسیل کافی جهت رشد کسب و کارهای پرسود خواهند بود. در صورتی که شما نیز قصد دارید جزء این دسته از افراد باشید، بایستی به شناسایی ویژگی ها و قابلیت های مختلف این شبکه ها پرداخته و درصدد به دست آوردن مهارت های کافی از طریق پیدا کردن روش های انحصاری و جدید و همچنین الگوبرداری از رقبا باشید. پس از آن، به تعیین اهداف خود بپردازید و سپس آنها را در راستای فعالیت در این شبک های اجتماعی دنبال کنید.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 
Markets

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها