استقرار قاضی کشیک در ۹ فرودگاه پرتردد کشور

کد خبر: 1281125

دادستان کل کشور گفت: بنا شد همزمان با ایام تعطیلات نوروز، در ۹ فرودگاه بزرگ و پرتردد کشور، قاضی کشیک مستقر باشد تا احیاناً اگر برای برخی مسافرین بحث قضائی پیش آمد همان جا تعیین تکلیف شود.

استقرار قاضی کشیک در ۹ فرودگاه پرتردد کشور

 در بخش دوم جلسه شورای عالی قضائی، حجت‌الاسلام والمسلمین محمد موحدی آزاد دادستان کل کشور با بیان اینکه طبق روال سابق، در ایام تعطیلات نوروز پیش رو، قاضی کشیک در همه دادسراها مستقر خواهند بود، گفت: حَسب درخواستی که صورت گرفته بود و هماهنگی‌های به عمل آمده، بنا شد همزمان با ایام تعطیلات نوروز، در ۹ فرودگاه بزرگ و پرتردد کشور، قاضی کشیک مستقر باشد تا احیاناً اگر برای برخی مسافرین بحث قضائی پیش آمد، دچار معطلی نشوند و همانجا در اسرع وقت تعیین تکلیف صورت گرفته شود.

دادستان کل کشور همچنین گفت: با توجه به اینکه انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در ۲۱ حوزه انتخابیه به دور دوم کشیده شده است، ستاد پیشگیری از جرایم و تخلفات انتخاباتی همچنان فعال بوده و در اولین فرصت سال آینده، جلسه بعدی خود را تشکیل خواهد داد.

حجت‌الاسلام والمسلمین علی عبداللهی رئیس مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضائیه نیز در این جلسه از دستگیری یک جاعل حرفه‌ای در یکی از استان‌های غربی کشور که به نام دو نفر از قضات، کلاهبرداری‌هایی را انجام داده بود، خبر داد./ مهر

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها