زمان جلسه کارگروه رسیدگی به ماجرای مسمومیت دانش آموزان

کد خبر: 1208530

رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس گفت: نشست فوق العاده رؤسای ۴ کمیسیون مجلس برای تعیین اعضای کارگروه ماجرای مسمومیت دانش آموزان به زودی برگزار می‌شود.

زمان جلسه کارگروه رسیدگی به ماجرای مسمومیت دانش آموزان

علیرضا منادی سفیدان  با اشاره به صدور دستور رئیس مجلس مبنی بر تشکیل کارگروهی برای موضوع مسمومیت دانش آموزان  در تعدادی از مدارس، گفت: به منظور انتخاب اعضای این کارگروه، 4 رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری، کمیسیون امنیت ملی، کمیسیون امور داخلی و شوراها و کمیسیون بهداشت و درمان به زودی نشست خواهند داشت.

رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس افزود: با توجه به اینکه این کارگروه با مشارکت متخصصان مسائل امنیتی، انتظامی و پزشکی تشکیل جلسه خواهد داد، در نظر داریم در اسرع وقت اعضای آن را تعیین و موضوع را برای مشخص شدن عوامل پشت صحنه و اعلام جزئیات به افکار عمومی و همچنین رفع نگرانی خانواده‌ها برگزار کنیم.

وی تاکید کرد: دختران امروز ما مادران فردای جامعه‌مان هستند و رشد و اعتلای علمی و فرهنگی این عزیزان ضمانت بخش اعتلا و افتخار آینده ایران عزیز ما و ملت بزرگمان است و بر همین اساس حدود 60 درصد ورودی دانشگاه‌های کشور از دختران بوده و بانوان ما نقش مهمی در حوزه تعلیم و تربیت در آموزش و پرورش و دانشگاه‌ها دارند./خانه ملت

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها