زمان تذکر به حزب آقای وزیر فرا نرسیده است؟

کد خبر: 1265170

به نظر می رسد که با توجه به اعلام راهبرد «سلامت انتخابات» از سوی رهبر انقلاب اکنون باید نسبت دولت سیزدهم با گروه تازه تاسیس شریان که از حمایت وزیر راه به عنوان عضو رسمی دولت برخوردار است مشخص شود و طبق سیاست اعلامی آقای رییسی مبنی بر عدم دخالت دولت در انتخابات، اجازه فعالیت انتخاباتی به اعضای دولت داده نشود.

زمان تذکر به حزب آقای وزیر فرا نرسیده است؟

فردانیوز: به نظر می رسد که با توجه به اعلام راهبرد «سلامت انتخابات» از سوی رهبر انقلاب اکنون باید نسبت دولت سیزدهم با گروه تازه تاسیس شریان که از حمایت وزیر راه به عنوان عضو رسمی دولت برخوردار است مشخص شود و طبق سیاست اعلامی آقای رییسی مبنی بر عدم دخالت دولت در انتخابات، اجازه فعالیت انتخاباتی به اعضای دولت داده نشود.

در حالی که جناح های سیاسی آماده برگزاری رقابت انتخاباتی می شوند و رفته رفته آرایش نیروهای سیاسی مشخص می گردد متاسفانه همچنان نشانه ای از تذکر دولت به حزب وزیر راه نیست و نه تنها فعالیت های این جریان سیاسی متوقف نشده که بر عکس از حمایت های سایت های مدعی حمایت از رییس جمهور هم برخوردار شده است تا شائبه شکل گیری رایحه خوش خدمتی جدید نزدیک به واقعیت باشد.

به تازگی سایت رجانیوز که دارای پیوستگی هایی با دولت سیزدهم است و نوعی نگاه انحصارطلبانه نسبت به سایر طیف های اصول گرایی دارد به بهانه انتقاد از مطلب

واقع بینانه خبرگزاری تسنیم به رییس مجلس حمله کرده که البته رویه قدیمی این سایت بوده و موجب شگفتی نیست. رویه ای که تلاش در فاصله انداختن میان روسای قوای مقننه و قضاییه با رییس جمهور را دنبال می کند و متاسفانه همچنان هم ادامه دارد. در حالی که توقع می رفت این سایت در پی اعلام راهبرد «سلامت انتخابات» از دولت بخواهد تا با فعالیت انتخاباتی در وزارت راه مخالفت کند و تذکر دهد اما به حمایت از این فعالیت انتخاباتی پرداخته تا دولت را در موضع سختی قرار دهد.

در این میان کاملا مشخص است که در آستانه انتخابات افراد و جریان هایی که به دنبال مداخله دولت در انتخابات هستند گردهم آمدند و در قالب شریان-رجا به دنبال وارد کردن رییس جمهور و دولت به یک بازی سیاسی پرریسک هستند. در این میان ادامه سکوت مقامات دولتی می تواند فعالیت های این گروه ها را توسعه دهد و در نهایت موجب شکاف بین اصول گرایان و نیروهای انقلاب شود و برای رییس جمهور چالش ایجاد کند. به نظر می رسد اکنون دقیقا همان وقتی است که آقای رییس جمهور باید مقابل تحرکات دولت دوم بایستد و به آنها درباره مداخله در انتخابات تذکر دهد تا تضمینی بر سلامت انتخابات باشد. دقیقا همان زمانی است که ایشان می تواند با شفافیت بیشتر نسبت به سازماندهی انتخاباتی و لابی های سیاسی وزیر دولت موضع شفاف تر بگیرند تا راهبرد سلامت انتخابات مورد نظر رهبری کاملا عملیاتی شود.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فردانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها

      تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فردانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد