میراحمدی: مردم به شایعات در حوزه امنیت انتخابات توجه نکنند

کد خبر: 1277944

رئیس ستاد امنیت انتخابات گفت: مردم به شایعه‌ها خصوصا در حوزه امنیت انتخابات توجه نکنند؛ اگر خبر و مسئله‌ای باشد ما به عنوان راوی اول به اطلاع ملت شریف ایران می‌رسانیم.

میراحمدی: مردم به شایعات در حوزه امنیت انتخابات توجه نکنند

مجید میراحمدی در جمع خبرنگاران حاضر در ستاد انتخابات کشور با بیان اینکه روزی به یادماندنی برای خلق حماسه‌ای بزرگ از سوی ملت ایران در راه است، اظهار کرد: امروز روز غلبه ما بر دشمنان خود و شیاطین است. به فرمان رهبری انقلاب در ساعات اولیه اخذ رای، مردم در صفوف فشرده و به هم پیوسته حتی از ساعات قبل از آغاز در شعب اخذ رای حضور پیدا کردند.

رئیس ستاد امنیت انتخابات افزود: از بعد امنیتی هم با هوشیاری، بیداری و تسلط همه دستگاه‌های اطلاعاتی، بسیجیان، ارتشیان، پاسداران و سربازان گمنام امام زمان (عج) و مرزبانان از امنیت کامل برخوردار هستیم و این انتخابات با مشارکت و امنیت مثال زدنی برگزار ‌خواهد شد.

وی یادآور شد: بیش از ۲۵۰ تا ۳۰۰ هزار نفر مشغول محافظت از امنیت انتخابات هستند. ‌تلاش‌های دشمنان برای نیامدن مردم پای صندوق‌ های رای به صورت همه‌جانبه انجام می‌شود، اما این تلاش‌ها هم مذبوحانه است و به نتیجه‌ای نخواهد  رسید.

میراحمدی تصریح کرد: مردم عزیز به شایعه‌ها خصوصا در حوزه امنیتی توجه نکنند. اگر خبر و مسئله‌ای باشد به عنوان راوی اول به اطلاع ملت شریف ایران می‌رسانیم؛ درحالی که صداوسیما در حال پخش صفوف فشرده در سراسر کشور است، بنگاه‌های دروغ‌پراکنی از خالی بودن شعب اخذ رأی خبر می‌دهند.  

رئیس ستاد امنیت انتخابات با بیان اینکه امروز شاهد حماسه بزرگی خواهیم بود که به دست ملت ما رقم خواهد خورد، گفت: مردم تضمین کننده امنیت و منافع کشور خواهند بود. آینده کشور به دست مردم رقم می‌خورد.

میراحمدی همچنین یادآور شد: امروز جشن تکلیف سیاسی رای‌اولی‌های ما نیز خواهد بود که آمادگی خود را نشان دادند. ان‌شاءالله در ساعات اولیه به همراه بزرگترها خود رای خود را به صندوق می‌اندازند.

ایسنا

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها