راهنمای ساده انتخاب منو تالار عروسی در تهران

کد خبر: 1118972

منو تالار عروسی

 

انتخاب منو تالار عروسی یکی از مهم‌ترین بخش‌های پروسه حجیم و پرمشغله جشن عروسی است. در این میان سلیقه‌های مختلف اجازه یک انتخاب راحت و بی‌دغدغه را از زوجین گرفته و آن‌ها را برای رسیدن به نتیجه نهایی با چالش مواجه می‌سازد. نمی‌توان از این حقیقت غفلت ورزید که انتخاب یک منو خاص یعنی معرفی دیدگاه و شأن اجتماعی عروس و داماد، ازاین‌رو نه‌تنها برای زوجین بلکه برای خانواده‌های آن‌ها نیز انتخاب منو بسیار مهم و موردبحث است.

گزینه‌های موجود برای انتخاب منو تالار عروسی

برای آنکه بتوانید، یک مجلس عروسی را بر گذار نمایید، گزینه‌های مختلفی برای انتخاب منو تالارهای عروسی تهران در مقابل دارید که هر یک دارای معایب و مزایای به‌خصوص خود هستند. بامطالعه آن‌ها درمی‌یابید که کدام موردشان باسلیقه، بودجه و سبک فرهنگی شما سازگاری بیشتری داشته و برای شما بهترین گزینه محسوب می‌شوند.

 • منو سالن عقد های تهران به شیوه سرو دیس:

شیوه سرو دیس به علت اینکه تداعی‌کننده همان محیط خانوادگی است برای بسیاری مطلوب است. در این روش دیس‌ها و کاسه‌های برنج و خورشت بر روی میز متناسب با تعداد نفرات چیده شده و افراد خود مسئول سرو آن برای دوستان و آشنایانشان هستند. انتخاب منو سالن عقدهای تهران  بر اساس سرو دیس به علت عدم رسمیت، امکان چینش چند نوع غذای مختلف متناسب با ذائقه مهمان‌ها و ایجاد صمیمیت بیشتر بین حاضرین از مزایایی است که بسیاری باوجود هزینه بالاتر این روش را انتخاب و اجرا می‌کنند.

برای سالن عقد تهران و محضر که استفاده بیشتری دارد این مورد استفاده میشود و غذا شیک تری سرو می شود.

گزینه های منو تالار عروسی

 • منو باغ تالارهای تهران به شیوه پرسی:

در این روش غذاها به‌صورت پُرسی سرو و در مقابل مهمانان بر روی میز چیده می‌شود. البته معمولاً از یک پیش‌غذا، دسر و سالاد نیز که از قبل بر روی میز تعبیه‌شده، استفاده می‌کنند. از مزایای این روش حالت رسمی‌تر، قابلیت برنامه‌ریزی و صرفه‌جویی در هزینه‌ها است. البته از معایب آن نیز محدودیت غذایی برای مهمانان و نیاز به خدمه بیشتر را می‌توان ذکر نمود.

برای باغ تالارهای تهران این نوع مرسوم است و استفاده می شود و معمولا طرفداران زیادی هم دارد.

 • منو تالار عروسی به شیوه سرو بوفه:

سرو به‌صورت بوفه شامل یک میز طولانی آراسته‌شده با انواع و اقسام غذاها و نوشیدنی‌ها است. در این حالت مهمان‌ها با سخت‌ترین سلیقه و نیاز نیز می‌توانند یک یا چند غذای موردعلاقه متناسب با شرایط جسمی‌شان را یافته و برای خود سرو نماید. به‌راستی جذابیت چنین مهمانی‌هایی بالا است و ازنظر جلوه بصری عالی و از باب سلیقه مهمان برترین مدل مجلس عروسی به شمار می‌رود. اگرچه بسیاری به علت هزینه بالای این نوع مهمانی از انتخاب آن صرف‌نظر می‌کنند، اما به‌راستی باشکوه‌تر از آن را نمی‌توان در میان سبک‌های رایج در مجالس یافت.

منو سرو بوفه

 • منو تالار عروسی به شیوه سرویس و تشریفاتی:

انتخاب منو تالار عروسی به شیوه سرویس و تشریفاتی بدین گونه است که شما برای هر نوع غذا یک ایستگاه مجزا و خاص در نظر گرفته و علاقه‌مندان به آن غذا را به ایستگاه مدنظر دعوت می‌کنید. بدین ترتیب افراد با گزینه‌های محبوب خود در تعامل بیشتری هستند. از طرفی در این روش زوج‌ها بیشترین علاقه و سلیقه خود را به نمایش گذاشته و می‌توانند مهمانان خود را در حد فراوانی شگفت‌زده سازند. در این حالت بی‌نظمی و آشفتگی که ممکن است در سرو به‌صورت بوفه مشاهده نمایید وجود نداشته و هر آنچه به نمایش درمی‌آید، تعامل و رابطه‌ای صمیمی‌تر میان حاضرین در مجلس است. در اینجا نیز هزینه متناسب با تعداد ایستگاه‌هایی که در نظر می‌گیرید متغیر خواهد بود. برای کاهش هزینه‌ها می‌توانید بر تعداد ایستگاه‌های مدیریت کنید.

 • منو تالار عروسی به شیوه کوکتل:

در این روش به‌جای در نظر گرفتن یک وعده کامل از سینی‌های کوچک غذا، نوشیدنی و تنقلات استفاده می‌شود. این منو متنوع گاهاً بر روی میزهای کوچکی در اطراف تالار چیده شده و مهمانان برحسب تمایل به تناول بخشی از این خوراکی‌ها می‌پردازند. ازاین‌رو منو تالار عروسی به شیوه کوکتل را روشی آزادانه و بی‌تکلف دانسته که هزینه صرف غذاهای کامل را از شما دور ساخته اما در عوض امکان تنوع دادن به مواد غذایی موجود در سالن را برای شما فراهم می‌نماید. دقت داشته باشید در این نوع خاص مجلس میز و صندلی‌های رسمی وجود نداشته و مهمانان تمام مدت باید بر روی پا بایستند. به همین دلیل برای عروس و دامادهایی که در اقوام و خویشان آن‌ها افراد مسن فراوان هستند، گزینه‌ای مناسب تلقی نمی‌شود. البته باید دانست این سبک چندان رایج نبوده ازاین‌رو شاید برای بسیاری از مهمان‌ها تعجب‌آور و ناملموس باشد. ولی بسیاری باهدف پایین آوردن هزینه‌های خود این روش را انتخاب می‌کنند.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فردانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  Markets

  نیازمندیها

  تازه های سایت

  سایر رسانه ها

   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فردانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد