گفت و گوی «فردا» با احمد بخشایش اردستانی

غفوری فرد چهره ای مستقل بود

کد خبر: 1209535

احمد بخشایش اردستانی گفت: آقای غفوری فرد در هرجا که مسئولیت می گرفت، سعی می کرد حدامثر توانایی خودش را به کار بگیرد. او نیرو درخشانی بود که تمام توانش را به کار می بست و واقعا برای جمهوری اسلامی تلاش های زیادی انجام داد.

غفوری فرد چهره ای مستقل بود

گروه سیاست سایت فردا: حسن غفوری فرد، یکی از چهره های سرشناس سیاسی درگذشت؛ فردی که مسئولیت های متعددی در طول حیاتش بر عهده گرفت.

احمد بخشایش اردستانی، فعال و تحلیلگر مسادل سیاسی، درباره مرحوم غفوری فرد، به «فردا» گفت: «خاطرم هست که شبی افطاری مهمان آقای غفوری فرد بودیم و از آن مرحوم خاطره خوبی در ذهن من هستو من او را همواره فردی مومن و مردم دار می دانم. بسیار خیراندیش بود و در عین حال که در جبهه اصولگرایی شناخته می شد اما در عالم سیاست فردی مستقل محسوب می شد. در انتخابات هم معمولا به صورت مستقل شرکت می کرد».

او ادامه داد: «آقای غفوری فرد در هرجا که مسئولیت می گرفت، سعی می کرد حدامثر توانایی خودش را به کار بگیرد.  او نیرو درخشانی بود که تمام توانش را به کار می بست و واقعا برای جمهوری اسلامی تلاش های زیادی انجام داد».

این فعال سیاسی همچنین بیان کرد: «آقای غفوری فرد در عین حال نیرویی دانشگاهی هم بود. او عمرش را صرف خدمت به نظام و مردم کرد و از این جهت نیرویی منحصر به فرد محسوب می شد».

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها