بازار ارز؛ ورق برگشت

کد خبر: 1269895

بازار ارز در روز شنبه دو نیمه متفاوت داشت؛ نیمه اول کاهشی و در نیمه دوم با اخبار متناقض تنش در سوریه افزایشی شد. قیمت دلار هرات در روز شنبه 53 هزار و 50 تومان شروع به کار کرد و از همان ابتدای کار با جو نزول در پشت خط جمعه همراه شد و به کانال 52 هزار تومان رسید.

بازار ارز؛ ورق برگشت

تصور اکثر معامله‌گران در روز شنبه این بود که بازار ارز و سکه بعد از سقف‌زنی در هفته گذشته بر مدار کاهش باشند. اما قیمت دلار هرات بعد از کاهش تا حمایت 52 هزار و 700 تومان، در پشت خط با اخبار تنش در منطقه با افزایش به کانال 53 هزار تومان برگشت. در پشت خط شنبه قیمت دلار هرات با افزایش در 53 هزار و 480 تومان به کار خود پایان داد.

قیمت درهم امارات بعد از سقف‌زنی در هفته گذشته و رسیدن به عدد 14 هزار و 900 تومان، روز شنبه را کاهشی آغاز کرد. قیمت درهم امارات در روز شنبه 14 هزار و 800 تومان بازگشایی کرد و با کاهش به مرز حمایت 14 هزار و 700 تومان رسید اما با افزایش 30 تومانی در 14 هزار و 730 تومان بسته شد.

قیمت تتر که شنبه را مثل سایر بازارها نزولی شروع کرده و در حال نزدیک شدن به کف 53 هزار تومان بود در نیمه دوم با افزایش از حمایت 53 هزار و 400 تومان تا 54 هزار و 500 تومان بالا رفت. قیمت تتر در روز شنبه بیش از هزار تومان نوسان داد و در شامگاه در مرز 54 هزار تومان معامله شد.

به عقیده تحلیل‌گران فنی قیمت دلار هرات در پشت خط از روند نزولی خود خارج شد و ورق بازار ارز برگشت. از منظر معامله‌گران اولین سد افزایش قیمت دلار امروز 53 هزار و 600 تومان خواهد بود که در صورت تثبیت بالای آن می‌توان شاهد افزایش تا مرز کانال 54 هزار تومان باشیم. اما اگر قیمت دلار از 53 هزار و 400 تومان عقب بنشیند می‌توان شاهد کاهش تا 53 هزار و 100 تومان بود.

با این حال که بازار در این روزها همراه با نوسان است. باتجربه‌های بازار گوشزد می‌کنند نظاره‌گر بازار باشید تا با خالی شدن جو اخبار از بازار، تکلیف روشن شود. اولین حمایت قیمت درهم 13 هزار و 700 تومان خواهد بود.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فردانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نیازمندیها

  تازه های سایت

  سایر رسانه ها

   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فردانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد